Webly ile Freelancer Olmak Artık Çok Kolay

Webly ile Freelancer Olmak Artık Çok Kolay

Günümüzde teknoloji her alanda gücünü gösteriyor. Teknolojinin ilerlemesi ile bazı iş gruplarına artık gerek kalmazken, bazı iş gruplarında ortaya çıktı. Bunlardan bir tanesi de freelancer iş koludur. Frelance kişilere kolaylık sağlıyor. Herkesin kolaylıkla iş sahibi olabileceği bu iş kolu sayesinde oturduğunuz yerden hiç düzeninizi bozmadan ve bu işin hiç bir gideri olmadan para kazanabiliyorsunuz. İş kolu bu kadar genişleyince siteler de bu konuda bir çok iş imkanı sağlamaya başladı. İşte o efsane sitelerden birisi Webly’dir. Webly Bir Freelance Sitesinden Çok Daha Fazlası

webly.com.tr web sitesi üzerinden hem freelancer kişiler hem de hizmet almayan firmalar kolayca ücretsiz üye olabiliyorsunuz. Sonrasında sitede ayrıntılı bir profil oluşturmanız gerekiyor. Çünkü hizmet alan kişiler freelancer çalışacak kişilerle irtibata geçeceği için gerçek bir profil ulaşılabilir olmak adına oldukça önemlidir. Webly’ de pazarlama, e-ticaret, web sitesi tasarımı, yazılım-teknolojileri, grafik – tasarım, metin çevirme, video ve animasyon hazırlama, freelance iş ilanları, web sitesi altyapının kontrolünü sağlayabilme gibi tüm işlemleri ve çok daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Hizmet almak istediğiniz konularda yıllık üyelik sağlayarak çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmeniz de cabası. Freelancerler ile işverenlerin şeffaf görüşebilmesi sayesinde fazlası ile güven sağlayan bu site bu sektörde öncü web  sitelerinden biri olacak gibi görünüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. webly’nin adını yurt dışında popülerliği açısından duymuştum sanırım ya da aynı özelliklerde benzer bir uygulama bütün dünyada freelance iş olanağı sağlıyordu.

  2. Webly gittikçe adını daha fazla duyuran bir site. Başka platfomlarda da adını duydum. Freelancer çalışmayı yaşam tarzı haline getirmiş kişiler deneyebilir diye düşünüyorum.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü
Mobil Sürüme Geç