İngiltere’de Araçlı Terörist Saldırısı

İngiltere’de Araçlı Terörist Saldırısı

İngiltere’de Araçlı Terörist Saldırısı yaşandı. İngiltere Newcastle Eyaletin de gerçekleşen saldırı araç ile yapıldı. Sosyal medyaya tüm ayrıntıları yayınlanan olayın gerçekleştiği saldırıda 7 kişininde yaralandığı söyleniyor.

Saldırıyı yapan kişilerden 1 yakalandığını belirten İngiliz yönetimi olayların kontrol altına alındığını bildiriyor. Bayram namazına yönelik saldırı esnasında araç insanların arasına daldığını ve ezdiğini belirtiyor. Gerçekleşen bu saldırının bir terör saldırısı olmadığını bildiren İngiliz polisleri ülkemize yönelik saldırıların olduğunu söylediler. Daha önce yaşanan Mart aylarındaki tetör saldırısını IŞİD üstlendiğini ve bu saldırının bir terör saldırısı olmadığını dile getirdiler. İngiliz halkının korkulu anlarını çekerek Sosyal medyada paylaşanlar ayrıntı bir şekilde saldırıyı görüntüler. Beklenen oldu ilk bayram saldırısı gerçekleşti dedirten bu olayda ölü bulunmuyor.

London Bredge de gerçekleşen ve beyaz bir araçla yayaları ezerek 3 insanı öldüren tetörist eylemi sonrası İngiltere kırmızı alarm vermiş ve güvenlik önlemlerini en üst seviye ye çıkartmıştı. Yaşanan bu olayında bir terör saldırısı olmadığını da açıklayan yönetim ve halk büyük bir sevinç içinde olduklarını belirtiyor. Umuyoruz daha fazla tetör saldırısı yaşanmadan her şey sonlanır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü
Mobil Sürüme Geç