Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir?

Paykwik Nedir?

Taş devrinden bugünlere kadar gelindiğinde insanların yaşadığı gelişim inanılmaz olarak kesinlikle ifade edilebilir. Paykwik Nedir.

Özellikle insanların yaşamlarına yirminci yüzyılın son çeyreği ile beraber giren internet neredeyse tüm kavramları değiştirmiş durumdadır ve bugün insanlar tüm işlerini nerede olursa olsun internet üzerinden rahatlıkla halleder bile hale gelmiştir. Bu da tüm insanlar için son derece önemli bir avantajdır. İnsanlar internet üzerinden yerlerinden hiç kalkmadan rahatlıkla alışveriş yapabilmekte ve hayallerinde o çok beğendikleri elbise kısa bir süre içinde ellerinde olmakta ve gönüllerince giyebilmektedirler.

Ama kimi insanlar internetten alışveriş yapmak istese bile internetten alışveriş yapmaya korkmaktadırlar ama artık teknolojinin ilerlemesi ile beraber hayatımıza giren kavramlardan bir tanesi olan Paykwik sayesinde böylesi bir endişe duymalarına da gerek yok çünkü artık Paykwik var.

Nedir bu ürün derseniz ya da neden korkmadan kullanabiliriz en basit ifade ediş biçimiyle sanal alemde kullanılan güvenli özel olarak hazırlanmış ve tüm güvenlik parametreleri düşünülmüş olan bir kredi kartıdır ama sadece sanal ortamlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.

Kişiye özel olarak hazırlanan bu sanal kredi kartı dünyanın her yerinde nerede olursanız olun alışveriş yapmanıza olanak verecek biçime tasarlanmıştır.

Tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi 16 haneli kişiye özel bir kart numarası vardır ve özel de bir PIN kodu bulunmaktadır.

Yapacağınız alışveriş türü ne olursa olsun güvenle kullanabilir hatta internet üzerinden oynanan oyunlarda da korkmadan faydalanabilirsiniz.

Uluslararası geçerliliği olan bu kartın elbette sınırları vardır ve sınırlar aşıldığı zaman kullanılabilme olanağı mevcut değildir.

Nasıl çalışır sorusunun yanıtı da oldukça basittir siz gerçek kredi kartlarınızı nasıl kullanıyor iseniz paykwik de onun gibi kullanılan bir karttır.

CCV kodu da olan bu kartın en önemli özelliklerinden bir tanesi tek kullanımlık olmasıdır ve kullanımı tamamlandığı zaman da kendisini imha eden ve güvenirliğini biraz da buradan alan bir kart yapısıdır.

Bu karta sahip olmak için kartı satın yerler ile iletişime geçmek yeterlidir. Alınması oldukça kolaydır. Taban 10 tavan 1000 Euro değerindedir. Alınırken ekstra bir ücret ödenmez.

https://www.paykwik.org/

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
paykwik paykwik kart

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort