Örgü Dünyası İle Farklı Örgü Tasarımları

Örgü Dünyası İle Farklı Örgü Tasarımları

Bayanlara özgü olduğu düşünülen örgü işleri son dönemlerde erkeklerin de merak sardığı konular arasında bulunuyor. Sitemizde örgü örmeyi seven tüm kişilere hitap etmekteyiz. www.orgudunyasi.org internet adresini, örgü örmeyi seven, örgü örmeyi bilmeyen, örgü öğrenmeyi öğrenmek isteyen tüm kişilerin örgü modelleri hakkında fikir sahibi olmaları için oluşturduk. Sitemiz üzerinden tüm örgü modellerine ulaşabilirsiniz.
En Yeni Modeller
Sitemizde tüm örgüleri ayrı kategoriler altında resmediyoruz. Hiçbir sitede bulamayacağınız, en renkli ve tarz şal modelleri sitemiz üzerinde, videolu ve resimli anlatımları ile öğretiliyor. Örgü örmeyi hiç bilmeyen kişilerin dahi kolay bir şekilde örebilecekleri modelleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bebek, çocuk, kadın ve erkek modellerinin yanı sıra, farklı aksesuar modellerimizi de site üzerinde yayınlıyoruz. Kış için örgü örmek, kış hazırlıklarınızı tamamlamak için sitemizde bulunan yüzlerce örgü modelinden yararlanabilirsiniz. Kaşkol, şal, bere ve patik modelleri rengarenk tasarımları ile örgü örmek isteyen herkese yönelik oluşturuluyor. Evinizde daha önceki yapmış olduğunuz örgülerden artan malzemelerinizi kullanarak, çok farklı ve yeni giyim ürünleri oluşturabilirsiniz.
Dekoratif Ürünler
Sitemiz sadece örgü ürünlerini yayınlayan bir site değil. Sitemizin içeriğinde, ahşap boyamadan, şamdanlık yapımına, ayakkabı süslemeden, ağaç kovukları içine mum yapımına kadar farklı dekorasyon fikirleri bulunuyor. Renkli ayakkabı yapımı, çanta yapımı, cüzdan yapımı, kot süsleme, cam boyama, kumaş boyama gibi birçok seçenek tüm kişilere hitap ediyor. Keçeden yapılacak farklı ürünler, pet şişelerden saksılar ve evleriniz için birçok küçük objeleri sitemiz üzerinden bilgi alarak tasarlayabilirsiniz.
El Emeği
Sitemiz üzerinde yayınlanan örgü modellerimiz ile boş zamanlarınızı değerlendirmenin yanı sıra özel eşyalar tasarlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere bu eşyaları hediye edebilir, bu eşyaları satarak para kazanabilirsiniz. En yeni ve örülmesi kolay olan modelleri deneyebilir, kendiniz de bu örgülere farklı detaylar katabilirsiniz. Sürekli güncellenen ve yenilenen örgü modellerini görmek için sitemizi inceleyebilirsiniz. Bilmediğiniz modellerin yapılışını sitemiz üzerindeki videoları açarak öğrenebilirsiniz. Ördüğünüz örgüler ile koleksiyon yapabilir, arkadaşlarınıza gösterebilir, üzerinize giyebilirsiniz. Genç kızların çeyizlerine koyabilir, kendinize yönelik farklı ve renkli tarzlar yaratabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü