30 Yıl İçinde Laboratuvardan Çocuk Seçilecek!

30 Yıl İçinde Laboratuvardan Çocuk Seçilecek!

Stanford Üniversitesi bilindiği üzere dünyanın en güvenilir sağlık kurumları arasında yer alıyor. Üniversitenin en ünlü profesörlerinden olan Hank Greely, insanlık tarihinin 30 yıl içerisinde çok büyük bir değişime imza atacağını söyledi.

Bu güne kadar, hatta ilk insandan beri neslini devam ettirmeye çalışan, insan ırkının devamlılığını sağlamak isteyen hemen herkes üreme yöntemini tercih etti. Ancak önümüzdeki 30 sene içinde artık çocuk sahibi olmak isteyen kişiler üremek zorunda kalmayacak.

Bu açıklamayı yapan Biyolojik Bilimler Merkezi profesörü ilerleyen senelerde çocuk sahibi olmak isteyen kişilerin laboratuvar ortamında üretilmiş olan hazır embriyolardan bir tanesini seçerek bu süreci başlatacaklarını belirtti. Aslında bu işlem günümüzde de özellikle çocuk sahibi olamayan çiftler tarafından yapılıyor ancak fiyatı oldukça pahalı.

Gelecekte embriyo seçimi yaparak çocuk sahibi olmak isteyen çiftler bu hizmet için servet ödemek zorunda kalmayacak, milyonlarca embriyo arasından seçim yapacak. Birçok insan birleşme sırasında kişiden kişiye geçen hastalıklardan korunmak adına böyle bir yöntemi günümüzde de kullanıyor, ancak bunun için servet ödemek zorunda kalıyor, hem de bu serveti işlemin yapıldığı ana merkez olan İngiltere para kuruna göre ödüyor!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort