Ankaragücü Başkanı Fatih Mert Maç Sonu Soruları Yanıtladı

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert Maç Sonu Soruları Yanıtladı

Galatasaray ile Ankaragücü takımları arasında oynanan karşılaşma büyük heyecanı beraberinde getirdi. Maç kimsenin beklemediği bir şekilde sonuçlanırken, ortaya çıkan durumda ilgi uyandırdı. Maçın ardından başkan Fatih Mert, “Bugün gerçekten mutluyuz, yeni yönetimle haftalardır galibiyet alamıyorduk. 10 kişi ile buradan bir puan alabilme büyük bir mutluluk. Ankaragücü, bu ligin transfer yapamayan tek takımı. Zorluklarla mücadeleye ediyoruz umarım bu bizim için yeni bir başlangıç olur. İyi günler Ankaragücü için olur” sözlerini kullandı. Alınan puanın ne kadar değerli olduğu konusunda da samimi açıklamalarda bulundu. Ayrıca ligin son sırasından kurtulmak içinde önemli bir adım oldu. Betpas ile muhteşem fırsatların keyfini çıkarı.

Kadroda Yer Alan Oyuncular ve Transfer Yasağı Hakkında

Başkanın kadro hakkında söylediği sözlerde oldukça dikkat çekici bir anlam taşıdı. İçinde bulundukları durumu açık bir şekilde özetledi. Fatih Mert, “Biz transfer yasağını açamadığımız için transfer yapamıyoruz. Bizim orada limitimiz var ama bilmiyorum bu rekabeti nasıl etkiler. Bizim gibi açamayan takımlar var, bu oranın yüzde 10 daha yükseltilmesi haksız rekabete neden olur” şeklinde açıklamasını sürdürdü. Burada haksız rekabet vurgusu da en çok dikkat çekenler arasında yer aldı. Ayrıca böylesine bir maçın ardından alınan puanlar hakkındaki yorumu da en çok merak edilenler arasına girmişti. Gelecek içinde umut dolu sözler kullandı. Betpas farkını görmenin tam zamanı.

Federasyonun Aldığı Karara Yeni Eleştiri Getirdi

Sezon başında alınan kararın değiştirilmesinin ardından bir eleştiride Ankaragücü kulüp başkanından geldi. Bugüne kadar bu alanda yapılan söylemler son derece dikkat çekici bir hal aldı. Yeni bir açıklamanın gelmesi, durumu yeniden canlandırdı. Fatih Mert, “Kulüpler Birliği’nde bir toplantı yapılacak. Bazı kulüplere yardımcı olunmak için yapılıyor gibi gözüküyor. Alınmış bir kararın yeniden değiştirilmesi bunu gösteriyor” sözleri ile duruma açıklık getirdi. Alınan karar konusundaki fikri de birçok açıdan belirleyici bir öneme sahip. Taraftar vermiş olduğu mesajda dikkat çekici anlardan bir tanesini oluşturdu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü