Araç Çekici Nedir?

Araç Çekici Nedir?


Bir bölgeden başka bir bölgeye eşya nakliyesi, gezi amaçlı yolculuk ya da her hangi bir amaçla araçları günlük hayatta aktif olarak kullanırız. Bu sırada yaşanan trafik kazaları ya da araç arızaları gibi çeşitli sebeplerle aracınız yolda kalabilir. İşte bu gibi durumlarda Ataşehir oto çekici firması her daim sizlere profesyonel ekibi ile hizmet vermeye hazırdır. Firmada yolda kalan her marka ve model araçlara özel kurtarıcı ve çekici özelliği olan araç floları bulunur. Araçların yolda kalması planlı olan bir durum değildir ve nerede ve nasıl olacağı acil olarak gelişir. Bu nedenle de yolda kalan kişiler günün her saatinde ulaşabilecekleri bir çekici hizmeti veren firma ararlar. Firma her saatte çekici hizmeti veren güvenilir bir firmadır.

Çekici Hizmetleri

Günümüzde farklı amaçlarla çekici hizmeti verilir. Bunların başında uygunsuz parkta trafik polisi tarafından verilen çekici hizmeti bu durum çok farklı olup kullanılan çekici türü tepeden çekicidir. Birde acil durumlarda verilen özel çekici hizmetleri vardır. Bunun için Ataşehir çekici firması son model ve teknoloji çekici türleri ile araçlarınıza asla zarar vermeden araçlarınızı güvenli bir konuma taşır. Firmada kayar platform çekici, çatallı çekici, oto transfer çekici gibi bir birinden farklı özelliklerle donanımlı olan çekici türleri bulunur.

Araç Çekici Fiyatları

Araç çekici fiyatları için firmanın kullanacağı çekici modeline göre değişir. Bunun için firma ile irtibat kurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ankara’da oto çekici kurtarma firmalarından en uygun fiyatlısını bulmak gerçekten çok zor. Bunun için yol gösterici bir yazı olmuş. Oto çekici ile aracınızı çektirmeden önce mutlaka fatura kesip kesemeyeceğini söyleyin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü