Doğayı Sevmek Netpak İle Başlar

Doğayı Sevmek Netpak İle Başlar


Bez çanta sektöründe ödüllü Netpak Ambalaj tam bir çevre dostudur. Avrupa’nın sayılı bez çanta üreticisi olan firma doğayı korumak için üretim yapıyor. Geçtiğimiz yılda ücretli hale gelen alışveriş poşetlerinin yerini bez çantalar almaya başladı. Bu bez çantaların tamamına yakını Netpak tesislerinde üretilir. Plastik poşet alımının azalması ile çevre kirliliğinde yaklaşık yüzde yirmi beş azalma oluyor. Firmanın ürettiği geri dönüşümlü bez torbalar sayesinde ise çevre kirliliği artık artmıyor.

Perakende Bez Çanta

Tüm kullanımlara ve amacına uygun olarak ürettikleri bez çantalar oldukça rağbet görüyor. Toptan bez çanta satışı yapan firma hem uygun fiyatlı hem de çevrecidir. Ülkemizde birçok şubesi olan tekstil, market, ayakkabı gibi sektörel firmalara bez çanta tasarlayıp üretiyorlar.

Netpak Ambalaj Referansları

Hemen hemen her gün gittiğimiz marketlerde gördüğümüz bez çantaları Netpak Ambalaj yapıyor. Migros, Carrefour, BİM, Decathlon, Gratis, Türk Hava Yolları, Coca Cola, Boyner, Bosh, Derimod, Metro, Rossman, Karaca, Oriflame, A101, Mdo, DS Damat, Koton, Kipa, Mercedes gibi kurumsal firmalara bez çanta yapıyorlar. Bu bez çantalar market çantası, fuar çantası ve promosyon çantası amaçlı hazırlanabiliyor.

Doğa dostu olması nedeniyle en çok tercih edilen Netpak Ambalaj’ın ürettiği bez çantalar % 100 geri dönüşümlüdür. Uzun kullanım süresi ile defalarca kullanılacak olan bu çantalar ayrıca cep dostudur. Bu yüzden kullanımı gün geçtikçe artıyor. www.netpakambalaj.com  sitesine erişim sağlayarak tüm çeşitlerin siparişi kolay bir şekilde verilebilir

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü