Dosya Transfer Servisi SendGB Büyümeye Devam Ediyor

Dosya Transfer Servisi SendGB Büyümeye Devam Ediyor

Yerli dosya transfer servisi SendGB.com büyümeye devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesinden kullanıcısı olan SendGB yeni özellikleri ile de dikkat çekiyor.

SendGB’nin yeni özelliklerinden biri olan SendGB Extend, dosya transferi yapan kullanıcıların 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresini 1 yıla kadar üye olmadan uzatılmasını sağlıyor.

SendGB ücretsiz olarak uzun zamandır hizmet veriyor. SendGB kullanıcıları 5 GB’a kadar büyük dosyaları üye olmadan kolayca ücretsiz paylaşabiliyor. Kullanıcıların yükledikleri dosyalar 250 MB altı ise dosyaların saklanma süresi 1 günden 90 güne kadar çıkabiliyor. Eğer dosya boyutu 250 MB üzerinde ise dosyalar 7 gün sonra otomatik siliniyor. Kullanıcılar dosyaların saklanması için ücret ödemiyor.

Üye olmadan uzun süreli dosya saklama

SendGB Extend özelliği ile dünyada ilk olarak kullanıcılar üye olmadan 5 GB’a kadar dosyaların saklanma süresinin 6 ay veya 1 yıl uzatılmasını sağlıyor. Üstelik kullanıcıların süre uzatmak için üye olmasına gerek bulunmuyor.

Kullanıcılar yükledikleri dosyaların süresini 1,29 Euro karşılığı 6 ay, 1,99 Euro karşılığı 1 yıl uzatabiliyor. Ödemelerini kredi kartı veya Paypal ile yapabiliyorlar.

SendGB Extend hizmetinin özellikle dosyaların uzun süre indirilebilmesini isteyenler için tercih edilmesi bekleniyor. SendGB ile paylaşılan dosyaların indirme için bir limiti bulunmuyor. Büyük dosya gönderme  servisi SendGB 13 dilde hizmet veriyor ve dünyanın birçok ülkesinden kullanıcıları mevcut. SendGB dosya paylaşımını yüksek hız ile sağlıyor.

SendGB, büyük boyutlu dosya gönderme için en çok Türkiye ve Avrupa’dan tercih ediliyor. Ücretsiz dosya transferi için SendGB birçok sektörde çalışanlar için kolaylık sağlıyor. SendGB’nin günlük 30.000’nin üzerinde tekil kullanıcısı mevcut. Ortalama dosya transfer boyutu 750 MB.

SendGB sosyal sorumluluk kurumlarına verdiği destekle de biliniyor. Bugüne kadar KAÇUV (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı), LÖSEV (Lösemili Çocuklar Vakfı), Tohum Otizm Vakfı, TOG (Toplum Gönüllüleri Vakfı) , ÇEKÜL, Sen de Gel Derneği, TİDER (Temel İhtiyaç Derneği), TOÇEV, TEV (Türk Eğitim Vakfı), Darüşşafaka kurumlarına destek verilmiş.

SendGB’yi rakiplerinden ayıran bazı özellikler şöyle:

  • Aynı anda 20 kişiye kadar 500 dosyanın paylaşılabilmesi,
  • Üye olmadan 5 GB’a kadar dosya transferi,
  • İstenirse dosyaların indirildikten sonra hemen otomatik silinmesi,
  • Dosyaların 1 ile 90 gün arasında saklanabilmesi,
  • Mobil uygulama olmadan cep telefonu ile dosya gönderme,
  • Dosya transferi için yüksek hız,
  • Dosya indirme için limit bulunmaması,
  • Türkiye’de birçok sosyal sorumluluk kurumunun desteklenmesi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü