Sergen Yalçın Fedakarlık Yaptı

Sergen Yalçın Fedakarlık Yaptı

 Covid-19 salgını nedeniyle liglere ara verilmesi ve takımların ekonomik olarak zor günler geçirmesinin ardından birçok takımda olduğu gibi Beşiktaş’ta da futbolculardan maaş indirimi bekleniyor. 1xbet, Beşiktaş’ın yöneticileri, futbolcular ile maaş indirimi konusunda görüşürken, Sergen Yalçın’ın büyük bir fedakarlık yaptığı öğrenildi.

 Beşiktaş’ın efsane oyuncusu ve yeni teknik direktörü Sergen Yalçın, gerektiği takdirde kendi maaşından indirim yapılabileceğini yönteme iletti. 1xbet giriş, Beşiktaş yönetimi, genç teknik adamın önerisine teşekkür ederek böyle bir duruma gerek olmadığını belirtti.

 Beşiktaş’a Teknik Direktöründen Destek

 Salgın nedeniyle ekonomik zorluklar çeken takımlar arasında yer alan Beşiktaş’ta mali çalışmalar devam ediyor. 1xbet, geçtiğimiz günlerde yönetime haber gönderen teknik direktör Sergen Yalçın, kendi maaşından fedakarlık edebileceğini bildirdi. Bu destekten hem taraftarlar hem de yönetim memnun kaldı.

 Küresel salgın sürecinden mali olarak olumsuz etkilenen takımlar arasında Beşiktaş’ta yer alıyor. 1xbet giriş, Siyah beyazlı takımın yönetimi ve oyuncuları arasında görüşmeler devam ediyor.

 “Sözleşmeniz Yeterince Uygun”

 Beşiktaş antrenörü Sergen Yalçın’ın yaptığı desteğe teşekkür eden siyah beyazlı kulüp yöneticileri, “sizin sözleşmeniz zaten yeterince uygun” diyerek, böyle bir şeye gerek olmadığını belirtti. 1xbet giriş Sergen Yalçın, bu sezon ortasında Beşiktaş’la 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştı.

 Tazminat Maddesi Yok

 Sergen Yalçın ve Beşiktaş kulübü arasında imzalanan sözleşmenin detayları da belli oluyor. 1xbet giriş gelecek sezon için opsiyon anlaşması yapılsa da herhangi bir tazminat maddesi olmadığı bilgisine ulaşıldı. Sezon sonunda yollar ayrılırsa tazminat ödenmeyecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü