Elektromanyetik Tutucunun Faydaları

Elektromanyetik Tutucunun Faydaları

Elektromanyetik tutucu, konveyör bant üzerindeki taşınan malzemelerin içinden istenilen maddelerin yakalanması amacıyla kullanılır. 50 cm yüksekliğe kadar asılabilen elektromanyetik tutucular, birçok sanayi ve tesislerde tercih edilmektedir ve çok fazla çekim gücüne sahiptir. Bant genişliğinin seçiminde, taşınan malzemelerin bant üzerindeki serilme yükseklikleri, taşınan malzemelerin tane büyüklükleri, taşınan malzemelerin özgül ağırlığı ve yabancı maddelerin kütlesi göz önünde bulundurulmaktadır. Bas-tr firması olarak, metallerin hızlı ve güvenli bir şekilde aktarılabilmesi için, kullanımı kolay elektromanyetik metal tutucular üretmekteyiz.

Elektromanyetik metal tutucunun büyüklüğü ise kapasiteye göre değişiklik göstermektedir. Otomatik temizleme özelliğine sahip modellerde bantın hızı kumanda panelinden ayarlanmaktadır. Mıknatıslı konveyör bant, servis ve bakımları konusunda hızlı bir şekilde müdahale gerçekleştirilir. Farklı kapasiteye sahip ve birçok çeşidiyle elektromanyetik tutucu modellerimiz mevcuttur. Sürekli çalışan makineler için verimli teknoloji ve enerji büyük önem taşımaktadır. Bas-tr teknolojisi, verimli enerji sarfiyatı ile maksimum düzeyde performans gerçekleştirmektedir.

Elektromanyetik Tutucu Avantajları Nelerdir?

– Harcanan elektrikten tasarruf edilir.

– Ekstra insan gücüne ihtiyaç duyulmaz

– Kullanımları pratik ve hızlıdır.

– Yapıları sağlamdır, içlerinde bulunan malzeme kalitesi nedeniyle performans kaybına uğramazlar.

– Sağlam yapılarından dolayı arızalanma durumları azdır.

– Düzenli bir şekilde temizlendikleri takdirde daha hızlı ve pratik olurlar.

– Kurulumları oldukça kolaydır.

– Bakımları ve onarımları sorunsuzdur.

Bas-tr firmamız tarafından birçok çeşitte elektromanyetik tutucu üretiyoruz, ve satışa sunuyoruz. Üretimlerimizi üstün işçilik, özverili bir çalışma ve kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz. Elektromanyetik tutucunun genel amacı ayrıştırıcı olmasıdır. Günümüzde tüm alanlardaki firmalar, malzemeleri yaparken ayrıştırma özelliğine özellikle dikkat etmektedirler. Firmamız da malzemelerin ve çalışma gücünün kalitesine oldukça dikkat ederek müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. Sektörünüze en uygun elektromanyetik tutucu üretimine başlayarak, siparişlerinizi uygun fiyatlar eşliğinde yıllardır deneyimli çalışanlarımız sayesinde hazırlamaktayız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü