Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı nın deneyimli uzmanlarından Özge Şengül Aydın Kosova da okuma planları yapan öğrencilerimiz için eğitim hayatlarını son derece kolaylaştıracak önemli tavsiyelerde bulundu.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı nın deneyimli uzmanlarından Özge Şengül Aydın Kosova da okuma planları yapan öğrencilerimiz için eğitim hayatlarını son derece kolaylaştıracak önemli tavsiyelerde bulundu.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı nın deneyimli uzmanlarından Özge Şengül Aydın Kosova da okuma planları yapan öğrencilerimiz için eğitim hayatlarını son derece kolaylaştıracak önemli tavsiyelerde bulundu.

“Çok dilli eğitimin insan zihninin gelişmesi noktasında ne kadar olumlu katkılarının olduğu bilim otoriteleri tarafından kabul edilmektedir. Ana dilini konuşan kişilerden, yani çok kültürlü olan ortamda o dilin öğrenilmesi, kişilerin yaşamı çok daha doğru şekilde okuma yeteneğini kazandırır. Bu tespitin ayırdında olan öğrenciler ve aileler, yurtdışında eğitim olanaklarını bu açıdan da değerlendirmektedir ve bu olanağın gençlerin kariyer imkanları açısından olumlu ivmeler katacağının bilincindedirler. ” sözleri ile açıklamalarına başlayan sayın Aydın, altı çizilecek tavsiyeleri ile gençlerimize ışık tutuyor.

Azerbaycan Üniversiteleri başvurularında vize sorunu olmaması ailelerin kolayca ziyaret edebilmesine olanak sunmaktadır.

Tecrübeleri ile sadece teorik açından değil, pratik anlamda da önemli tavsiyeler sunan Aydın, yurtdışında eğitim seçenekleri açısından Azerbaycan Üniversiteleri nin öğrencilere sunduğu kazanımları ve üniversitelerin imkanlarını özetlemektedir. Özge Şengül Aydın, Azerbaycan ın ülkemizle sınır komşusu olması bakımından, kültürel bağlar, yaşam alışkanlıkları bakımından öğrencilerimizin uyum sağlama süreçlerinin çok daha kısa zaman aldığını ve bu sayede, yaşamlarında çok daha sağlıklı başlangıçlar yaptıklarını belirtmektedir. Ayrıca

Azerbaycan da eğitim almak, vizesiz seyahat olanağı olması açısından, vize alma sıkıntısından uzakta, seyahat ve eğitim bakımından kolaylık sağlamaktadır.

Dost ve kardeş olan bir ülkede eğitim almak

Farklı bir ülkede eğitim almaktan çok uzakta, Azerbaycan tanıdık kültürü, ortak değerler ile öğrenciler alışma sürecini son derece hızlı şekilde atlatmakta ve diğer kültürlerle karşılaştıklarında alışma aşamaları çok kolay olmaktadır. Kardeş ülke olmak kültürün, yaşamın benzemesi sonucunu doğurur.

Farklı kültürlerle tanışma fırsatını elde edeceksiniz

Kültür şoku yaşamadan alışma sürecinden geçmek ve sonrasında farklı kültürlerle içiçe olmak öğrencilerimizin kendilerini dünya kültürlerinde konumlandırmalarında avantajlı olmaktadır. Öğrencilerimizin çok dilli bir ortamda eğitim almaları demek, ufuklarının genişlemesi ve eğitim aldıkları mesleklerinde çok daha efektif bakmalarını sağlamaktadır.

Dünya gezme imkanı elde etmek

Azerbaycan Üniversiteleri nde alınan dil eğitimi sayesinde, kazandıkları özgüvenleri ile bir dünya vatandaşı olarak, merak ettikleri coğrafyaları keşfetme, çalışma, eğlenme seçeneklerini değerlendirmetedirler.

En popüler olan meslek dallarında eğitim alma olanağı

Azerbaycan Üniversiteleri hangi dallarda eğitim veriyor,

Elbette öğrencilerin ve anne babaların merak ettikleri başlıca konulardan biri bu sorudur.

Geleceğin meslekleri olarak tanımlanabilecek, tıp eğitimi, mühendislik eğitimleri gibi birçok meslek eğitimi üniversitelerde alınabilir. Eğitim kalitesi yüksek olan, gelecek vaad eden alanlarda öğrencilerimiz gönülleri son derece rahat olarak tercihlerini yapabilirler. ÖSYM sınavında amaçladıkları hedefe ulaşamayan öğrencilerimizin Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak iki seçenek sunmaktayız. Birincisi, öğrencilerin ÖSYM kılavuzunda bulunan Azerbaycan Üniversitelerine yerleştirilmesi, ki bu üniversiteler arasında Azerbaycan Tıp Üniversitesi ve Bakü Devlet Üniversitesi gibi köklü üniversiteler de bulunmaktadır.

Sınavsız eğitim ile zamandan tasarruf olanağı sağlayacaksınız

Öğrencilerimize sunulan ikinci seçenek, ÖSYM kılavuzu dahilinde gerekli olan şartlara haiz olmayan öğrencilerimiz için, öğrencilerimize sınavsız üniversite eğitimi sağlamaktayız. Sınavsız olarak öğrencilerimiz, eğitimlerine ulaşmaktadır.  Azerbaycan üniversite fiyatları da değerlendirildiğinde sınavsız üniversite avantajına ekonomik lisans hayatı da eklenebilir.

Eğitime 1 – 0 önde başlama imkanı

Bir ülke üniversiteleri ne kadar avantajlı olsa da önemli olan doğru uzman kurumda destek almaktır. Danışmanlık hizmeti alınacak kurumların son derece iyi seçilmesi gerekmektedir.

Uzman rehberliği ile doğru zamanda en doğru yerde olacaksınız

Uzman Özge Şengül Aydın, işin uzmanından destek almanın ne kadar önemli olduğunun altını çizerek ekliyor, uzmanı olduğum Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yetkin ve öğrencilerimizle birebir iletişim kurarak destek vermekteyiz. Hatayı en aza indirerek öğrencilerimizin hata yapmalarını önlemekteyiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü