Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Eviniz Güven İçinde Taşınsın
Sosyal Medyada Paylaş
19 Mart 2020
Vadi

Eviniz Güven İçinde Taşınsın

Şişli evden eve nakliyat konusunda büyük bir tecrübeye sahip olan firma müşterilerine eşyalarını en kısa sürede sorunsuz taşınacağının garantisini veriyor. Taşıma işini en baştan sona kadar tüm eşyaları sigortalatarak yapan firma personellerine de sürekli eğitimler aldırıyor. Bu eğitimler ile hem gelişen teknoloji karşısında personellerinin geri kalmasını önleyen firma hem de müşteri memnuniyetini arttırıyor. İşlemlerin 2 aşamalı olarak yapıldığı firma web adresinde soru ve sorunlara cevap vermek için 7/24 canlı destek hizmeti de veriliyor.

Nasıl Taşıma Talebinde Bulunabilirim?

Kolay kullanıma sahip web adresi bulunan site de iletişim sekmesine tıklayanların önlerine talep formu çıkıyor. Adres ve kişisel bilgilerin bulunduğu Şişli nakliyat formunu doğru bilgiler ile dolduran müşterilere mesai saatleri ile birlikte ofis personelleri dönüş yapıyorlar. Yapılan bu dönüşte taşıma hizmetinin istendiği gün ve saati öğrenen personeller ona göre de firma taşıma ekibini adres yolluyorlar. Talep formundaki bilgiler ile müşteriler ile iletişime geçerek adrese ulaşan taşıma personelleri en kısa sürede ev taşıma şişliişlemini tamamlıyorlar.

Sigorta Bedeli

Firma kendi personeline son derece güvenmesine rağmen müşteri memnuniyeti açısında tüm eşyaları sigortalatıyor. En güvenilir sigorta şirketleri ile ortak çalışan firma yaptığı anlaşmanın poliçelerini de müşterileri ile paylaşıyor. Taşıma esnasında sorun yaşanması durumunda da müşterilerinin sorunlarını şirket ile iletişime geçerek kendisi ortadan kaldıran firma eşyaları 100000 TL değerinde sigortalatıyor.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

beğeni satın al | istanbul escort