Otobüsle Avrupa Turu Heyecanını Yaşayın

Otobüsle Avrupa Turu Heyecanını Yaşayın

Keşfe meraklıların artık sınırları aşan birçok farklı rotayı takip etmesi çok kolay. Otobüsle Avrupa turu da bunlardan birisi. Çok sayıda değişik kentin güzergah içinde yer aldığı rota sayesinde farklı yerleri tanımak mümkün. Ayrıca farklı kültürlere dair yeni şeyler öğrenmeniz zor olmayacak.

Kuzey Avrupa Sizi Bekliyor

Avrupa’nın en yüksek hayat standartlarına sahip olan ve aynı zamanda doğal güzellikleriyle insanı büyüleyen Kuzey Avrupa’yı tanımak artık çok zor değil. Profesyonelce hazırlanmış olan bir tur programı sayesinde, kıtanın bu bölümündeki tam 9 ülkeyi gezebilirsiniz. Bu kapsamda Slovakya, Norveç, Finlandiya, Letonya, Danimarka, İsveç, Estonya, Litvanya ve Polonya ülkelerinin tam 15 farklı şehri sizleri bekliyor. Üstelik tur ücreti son derece uygun bir fiyatlandırma üzerinden belirlendi. Ekstra hizmetler de çabası.

Fiyata Dahil Hizmetler Avantaj Sağlayacak

Kuzey Avrupa turu, farklı ekstra hizmetler içermekte. Bunların başında ise kentlerde istenen vergiler geliyor. Tüm bunlar firma tarafından ödenmekte. Konaklama esnasındaki otel ücretleri ve kahvaltılar da hizmete dahil. Otobüs şoförleri mesleğinin en iyileri arasından seçildi. Şehirlerarası yolculuklarda en modern ve lüks araçlar kullanılıyor. Bazı güzergahlarda ise gemi ile geçiş söz konusu iken, üstelik konaklama da gemilerde oluyor. Böylelikle bambaşka bir deneyimin sahibi olabilirsiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için hemen paket satın alma işlemlerini yapın ve bu mükemmel tura dahil olun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Avrupa seyahati herkesin olduğu gibi benimde hayalim, tam yaşları fakat mevcut şartlardan dolayı sürekli erteliyoruz. Fakat otobüsle gezmek hem daha çok yer hemde daha çok insan tanımaya olanak sağlıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü