Formula 1 Türkiye Grand Prix’i seyircili olacak!

Formula 1 Türkiye Grand Prix’i seyircili olacak!

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak, Kasım ayında İstanbul’da yapılacak Formula 1 Türkiye Grand Prix’inin yarışın seyircili olacağını açıkladı.

9 yıl sonra tekrar Intercity İstanbul Park’ta düzenlenecek olan Formula 1 Türkiye Grand Prix’sinin seyircili olacağı açıklandı.

Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak betpas düzenlemiş olduğu basın toplantısında, “Dünyanın pek çok yerinde yarışlar yapılamıyor. Avrupa’da birkaç haftadır yarışlar yapılıyor ancak seyircili yapılamadı. Bizden önce Mugello, Portekiz ve Rusya seyircili yarışlar yapılacak. Biz de bu ülkelerden birisi olacağız” dedi.

supertotobet giriş   Koronavirüs pandemisi sebebiyle GP’ye kısıtlı sayıda seyirci alınacağını açıklayan Ak, “Biz bu pistin kapasitesini biliyoruz. betpas giriş    Tribünler ve açık alanda 220 bin seyirci yarışı izleyebilir. Şu anda, güvenlik sebebiyle bir bölümünü kapatırsak, yaklaşık 100 000 seyirci, sosyal mesafe kurallarına uyarak yarışı izleyebilecek” ifadelerini kullandı.

Ak, salgının durumunun ağırlaşması durumunda yarışın seyiricisiz de yapılabileceğini ifade etti.

F1 Türkiye GP supertotobet  13, 14, 15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Biletlerin gelecek hafta satışa çıkarılacağı ve en ucuz olan açık alan biletlerinin günlük 30 TL olacağı belirtildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü