PC kabinleri ne işe yarar? PC kabin modelleri

PC kabinleri ne işe yarar? PC kabin modelleri

PC kabinleri; üretim hatlarında ERP yönetimi, depo yönetimi için kullanılan bilgisayarların ekran, yazıcı ve kasaların vb. ekipmanların ergonomik kullanımı için tasarlanmıştır.

PC kabinlerinin açık PC standları, 27″ ekrana kadar PC kabinleri, 17” ekrana kadar PC kabinleri ve laptop muhafaza dolapları olmak üzere çeşitleri vardır.

PC kabin modelleri

Açık PC standları: Üretim hatlarında ERP yönetimi, depo yönetimi için kullanılan bilgisayar ekran, yazıcı ve kasaların vb. ekipmanların ergonomik kullanımı için yapılmıştır.   

LCD ekran PC, barkod yazıcısı vs muhafazası için uygun kullanıma sahip olan açık PC standları, tekerlekli olduğu için kullanımı oldukça pratiktir. 

27” ekrana kadar PC kabinleri: Üretim hatlarında ERP yönetimi, depo yönetimi için kullanılan bilgisayar ekran, yazıcı ve kasaların vb. ekipmanların ergonomik kullanımı amacıyla üretilen 27” ekrana kadar PC kabinleri, LCD Ekran PC kabinleri,  LCD ekran PC muhafazası için uygundur.

27” ekrana kadar PC kabinlerinin çekmeceli, masalı ve hem çekmeceli hem de masalı modelleri mevcuttur.

Ayrıca, LCD ekran PC, barkod yazıcısı muhafazası için uygun olan masalı LCD ekran PC kabinlerinin çalışma tezgahı rutin işlerin yapılması işlevi de görür.

17” ekrana kadar PC kabinleri: Üretim ERP yönetimi, depo yönetimi için kullanılan bilgisayar ekran, yazıcı ve kasaların vb. ekipmanların ergonomik kullanımı için dizayn edilmiş olan 17” ekrana kadar PC kabinleri, LCD ekran PC, barkod yazıcısı  muhafazası için uygundur.

Masalı LCD ekran PC kabinlerinin çalışma tezgah bölümü ise tüm rutin işlerin kolaylıkla yapılabilmesi imkanı sunar.

Laptop muhafaza dolapları: Genel olarak ortak kullanılan ofislerde, toplantı salonlarında, eğitim kurumlarında, kurs ve dershanelerde, kütüphaneler vb. alanlarda kullanılmaktadır. Laptop muhafaza dolapları, tüm notebooklar için uygundur. Rahat kullanıma sahip laptop muhafaza dolaplarının 10 çekmeceli olup kilit sistemi vardır.  Ana gövdesi 0.70 mm dkp sacdan üretilen dolabın her rafında anahtarlı kilit mevcuttur. Laptop muhafaza dolapları bu kilit sistemi sayesinde kullanıcılara yüksek güvenlik garantisi verir. Aynı zamanda laptop muhafaza dolapları, elektrostatik toz boyalıdır. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü