Gürcistan’ın En Kaliteli Eğlence Merkezi

Gürcistan’ın En Kaliteli Eğlence Merkezi


Türkiye ile Gürcistan arasında vizelerin kaldırılması nedeniyle son dönemlerde pek çok vatandaşımızeğlence ve turistik amaçlıBatum ve Tiflis’e ziyaretler gerçekleştiriyor. Ancak Gürcistan’a turist olarak gelen ziyaretçilerin birçoğu Batum’da eğlenmek için nereye gidilir, nerede ne yenir gibi Batum’da yapılan şeyler hakkında bilgi sahibi değildir. Bu anlamda Batum ve Tiflis’e gelen ziyaretçilere ve yerli halka hizmet vermekte olan Metro Playland eğlence ve oyun merkezi, farklı oyun alternatifleriyle ziyaretçilerini bekliyor.

Playland Eğlence Merkezi

Playland eğlence merkezi Gldani bölgesinin en yeni ve en interaktif oyun ve eğlence merkezlerinden biridir. Bölgenin en büyük alış-veriş merkezlerinden biri olan City Mall Gldani içerisinde hizmet sunan Playland oyun merkezi, 160 metrekare çarpışan araba pisti, eşsiz Vr 3d deneyimi, çocukların vazgeçilmezi softplay alanı, 60 makine içeren büyük bir oyun parkı ve trambolin parkı gibi birbirinden farklı alternatiflerde oyun ve eğlence seçeneklerini ziyaretçilerine sunuyor.

Playland Kart Özellikleri

Tiflis ve Batum merkezli olarak hizmet sağlayan Playland, yenilikçi oyun ve eğlence anlayışıyla bölgenin eğlence ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Bunun yanı sıra ziyaretçileri için ücretsiz playland kart hizmeti sunan oyun merkezi, oynadıkça kazanma fırsatı sunuyor. Playland kartlar, tüm Playland şubelerinde geçerli olup bakiyeler silinmez, kaybolmaz. Playland kart özellikleri hakkında daha fazla bilgi için metroplayland.ge adresini ziyaret edin. Eğer sizler de Tiflis’te yapılan şeyler hakkında bilgi sahibi değilseniz eğlenmek için mutlaka Playland oyun ve eğlence merkezine uğramalısınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü