Hacamatın Faydaları

Hacamatın Faydaları

Hacamatın faydaları gün geçtikçe daha da fazla olarak ortaya çıkmaktadır. Hacamat tedavisi özellikle sporcularda dahil olmak üzere pek çok ünlü tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle sakatlık yaşayan sporcular modern tıbbın yanı sıra alternatif tıp yöntemlerinden de faydalanmaktadır. Bu sayede iyileşme süreçleri de giderek hızlanmaktadır. Hacamat tedavisi İstanbul insan vücuduna inanılmaz faydalar sağlar. Bunlar arasında ise;

  • Kan dolaşımını artırır.
  • Eklem ve kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.
  • Vücuttaki toksinlerin atılmasına katkı sağlar.
  • Vücutta bulanan yaraların iyileşmesine destek olur.

Ayrıca tüm bunların yanı sıra rahatlatıcı etkisi olması nedeniyle de stres kaygı gibi duygu durumlarına etki ederek daha pozitif bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı olur.

Ozon Tedavisinin Kapsamı

Ozon O2’yi O3’e çevirdiğinde elde edilen mucizevi bir oksijen türüdür. Ozon tedavisi etkili kılan bu sayede oluşan suda çözünebilen gazdır. Antibakteriyel ve antiseptik özellik kazanması nedeniyle de insan vücuduna rahatlıkla uygulanabilir. Özellikle virüs ve bakterileri öldürmesi günümüzde en çok tercih edilme nedenlerindedir. Ayrıca son zamanlarda kanser hücrelerinin azalmasında gösterdiği etki ise insanları ozon tedavisi İstanbul alanına çekmektedir.

Sülük Tedavisi İçin Tıbbi Uygulamalar

Sülük tedavisi vücutta yara izi bırakmayan özel bir şekilde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Uygulama yapılacak bölgeye bırakılan sülükler burada insan kanını emerek özel bir tükürük salgılaralar. Bu sayede kan dolaşımı hızlanır ve pıhtılaşma en aza iner. Esas olarak sülük tedavisi İstanbul kandaki pıhtıları parçalayarak pek çok rahatsızlığında önüne geçer. Ancak bu tip bir uygulama kesinlikle draysegulaytekin.com tarafından uygulanmalıdır.

Mezoterapi Nedir?

Mezoterapi, yağ aldırma, vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma için uygulanan cerrahi olmayan bir yöntemdir. Ayrıca cilt gençleştirme ve saç dökülmesi gibi olumsuz durumların giderilmesinde kullanılmaktadır. Mezoterapi İstanbul uygulanırken özel bir karışım hazırlanır. Bu karışım içerisinde vitaminler, enzimler, yararlı besinler ve bir takım kimyasallar yer alır. Bu karışım uygulama alanına enjekte edilerek tedaviye başlanır. Bu konuda merak ettikleriniz var ise ve uygulamayı yaptırmak istiyorsanız mutlaka draysegulaytekin.com sitesinden yardım alabilirsiniz. İletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Abim yapmıştı bi kere çok faydasını görmüştü,tek sorun kalıcı çözüm değil belli bi süreden sonra tekrar o eski şikayetler gelebiliyor.Bu yararlı yazı için teşekkür ederim.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü