Koporta Göçük Düzeltme Nasıl Gerçekleşir?

Koporta Göçük Düzeltme Nasıl Gerçekleşir?


Kaporta Göçük Düzeltme İşlemi Detayları

   Araçların yüzeyinde meydana gelen en büyük sorunlar içerisinde kaporta göçükleri bulunmaktadır. Araçların kaporta kısımlarında oluşan göçükler pek çok farklı sebepten meydana gelebilmektedir. Kaporta düzeltme işlemi içerisinde araçların özellikleri göz önüne alınarak yapılmaktadır. Çok derin olarak oluşmuş kaporta göçükleri boyasız göçük giderme sistemi ile tamir edilememektedir. Uzman ekibimiz tarafından aracın kaportasında oluşan göçükler düzeltme işlemi öncesi incelenmektedir. Dış darbe sonucu ortaya çıkan kaporta göçüklerinin boyasız bir şekilde düzenlenmesi için aracın boyasının zarar görmemesi gerekmektedir. Firmamızın hizmeti içerisinde gerçekleştirilen kaporta göçük düzeltme sistemleri aracın orijinal haline geri dönmesini sağlamaktadır. göçük düzeltme sisteminde firmamız özel araç ve malzemeler kullanmaktadır. Özenle seçilen malzeme ve araçlar göçük düzeltme işlemi içerisinde aracın farklı hasarlar almasını önlemektedir.

 Kaporta Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

 Firmamız tarafından gerçekleştirilen göçük düzeltme sistemlerinde uzman ekibimiz görev yapmaktadır. Her aracın farklı bir yüzeye sahip olması uzmanlık gerektiren bir işlem olmasını sağlamaktadır. Kaporta kısımlarında oluşan göçükler ekonomik bir şekilde firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Öncelikle aracın göçük alan kısmı test edilmektedir. Daha sonrasında göçük boyutu ve kullanılacak malzemeler ekibimiz tarafından seçilmektedir.  göçük düzeltme işlemi içerisinde uzman ekip kadar kullanılan malzemelerin özellikleri ve işlemleri de önemli olmaktadır. Seçilen malzemeler ile kaporta kısmında oluşan göçükler aracın iç kısmından dış kısmına doğru düzenlenmektedir. Uzman ekibimiz tarafından gerekli kuvvet ile düzenlenen araç kaportası orijinal bir şekilde düzenlenmiş olmaktadır.

 Kaporta Düzeltme İşlemi Faydaları Nelerdir?

 Kaporta kısmında oluşan göçükler gibi aracın herhangi bir alanında oluşan hasarlar aracın değerini düşürmektedir. göçük düzeltme işleminin en büyük avantajı ise aracın orijinal halinin bozulmaması olmaktadır. Müşteriler ekonomik bir şekilde firmamız hizmetlerinden olan kaportasız göçük düzelme onarımını tercih etmektedir. Diğer düzenleme işlemlerinde araç tekrardan boyanmakta ve farklı işlemlere tabii tutulmaktadır. Belirtilen onarım ve tamir sistemi ise aracın değerini oldukça düşürmektedir. Göçük düzeltme işlemi ayrıca kısa bir sürede tamamlanarak araç müşteriye teslim edilebilmektedir. Göçük düzeltme işleminin boyasız olarak yapılması ise maliyetini azaltmakta ve daha ekonomik bir sistem durumuna getirmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü