Mavi İksir Saç Losyonu :Yeni Nesil Saç Losyonu

Mavi İksir Saç Losyonu :Yeni Nesil Saç Losyonu

Son zamanlar kellik ve bunun gibi saç sorunları ile ilgili bir çok ürün piyasaya sunulmuştu ancak son trendler gösteriyorki yeni bir ürün var buda mavi iksir saç losyonu bu losyon türevi rengini içeriğindeki organik bileşenlerden alarak saçın kaybettiği besleyici özelliğin yerine gelmesini sağlamakta üzerine düşen görevi yapıyor. İçeriğindekiler tamamen oraganik olup kimyasal herhangi birşey içermeyen Mavi iksir tüm Türkiye’de yaygın olarak kullanılmayada başlandı. Bu yüden en önemli akılda kalan yöntem olarak seçilmeyi başardı. Üretimi tamamen fabrika ortamında el değmeden gerçekleşen bu ürünün akıl hocası ise Ahmet Tınarcı mavi iksir hakkında bir çok kişiye gerekli açıklamada bulunarak ürünün kendisine ait olduğunu dile getirdi. İşlevsel bakımdan bir Mavi su özelliği taşıyan bu ürünü yakında tüm vitrinlerde görülebileceğinide açıklığa kavuşturdu.

Mavi İksir Saç Losyonu Nedir?

Mavi iksir saç çıkarıcı losyon olarak adlandırılan bu ürün unisex kullanıma uygun Mardin’de ortaya çıkan bir saç serumu olarak adlandırılabilir.Saç serumları genelde unisex kullanım olup erkek ve kadın rahatlıkla kullabilir özelliği taşımaktadır. Ürün 60 ml olup paketinin arka kısmında içeriği, kullanımı, detaylı anlatımları, dağıtıcı ve üretici firma adı yazılı olmakla beraber sizlere gönderim sağlanmaktadır. Mavi iksir saç donanımlarını güçlendirmede yardımcı olabilecek serum çeşiti olarak adlandırıladabilmektedir. Erkeklerin yanı sıra kadınlarında uygulamasına uygun olarak üretilmiş bu ürün cam şişede gönderim sağlanır. Ürün satın alma sırasında kapıda ödeme ile sipairş verebileceğiniz mavi iksir ürününü teslimatta ödeme güvencesiylede rahatlıkla alabilmeniz mümkün. Aras kargo güvencesiyle kapınıza kadar teslimatı sağlanan bu ürünün kullanıcıları süreçten gayet memnun durumda olduğu gözüküyor. Bugune kadar herhangi bir olumsuz bir yorum almamış olarak gözükmekte.

Mavi İksir Saç Losyonu Kullanımı Nasıl Gerçekleştirilir?

Mavi iksir saç losyonu kullanımı oldukça kolay gerçekleştirilmektedir. En çok sorulan sorulardan bir tanesi bu losyonu kullanırken dikkat edilmesi gereken şey ne ve kullanımı esnasında dermoroller kullanımı zorunlumu sorusu.

Dermoroller kullanımı zorunlu mudur?

Bu ürünü kullanırken herhangi bir dermoroller kullanımı zorunlu olmamakla beraber dermoroller kullananların saç tellerine zarar vermemesi gerkemektedir. Dermoroller kullanımı iğne ile gerçekleştirildiğinden kafaya çok baskı uygulamadan hafif hareketlerle uygulanmalıdır. Bunun dışında kullanımı yanlıştır. Kullanılmasada ürün kullanabilir.

Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar Nelerdir?

Mavi iksir kullanımı gerçekleştirirken dikkat edilmesi gerkeen hususlar oldukça önemlidir. Öncelikle bu ürünü kullanırken saçlarımızın temiz olmasına önem göstermeliyiz ve saçlarımızı yıkayıp iyice duruladıktan sonra kullanmalıyız. Bunun dışında ise saçlarımızın nemli olmaması gerekmektedir. Saçlarımızın nemli olması bu ürünün saçın diplerine erişmemesini sağlarken kullanım etkisini düşürecektir. 5-6 damla kadar ilgili bölgeye damlatıldak sonra saç diplerine masaj yaparak iyice yedirilir ve yıkama işlemi gerçekleştirmeden bekletilir.

Kaç Kere Saç Ekimi Olabilirim?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü