Eskişehir Ekspertiz Kaliteli Hizmet

Eskişehir Ekspertiz Kaliteli Hizmet

Eski zamanlarda araba alım satımlarda pek çok şüphe kalabiliyordu. Bu şüpheler aracın eski sahibinin ne denli iyi kullandığı ne denli iyi baktığı üzerineydi. Alacağınız aracın ne denli sağlam olduğunu ve ne kadar süre ihtiyacınızı karşılayabileceği gibi hususlar son derece önemlidir. Eskişehir gibi büyük bir şehirde ekspertiz hizmeti almak adına Eskişehir ekspertiz firmaları araştırması yapıldığında firmamızın verdiği kapsamlı hizmetler ile karşılaşmanız mümkündür.

Bildiğiniz gibi Eskişehir ekspertiz konusunda oldukça ileri teknoloji kullanan firmaları barındırıyor. Yılların deneyimi ve uzmanlığı ile firmamız bu konuda en hesaplı ve en kapsamlı hizmeti veriyor. Araç satın almadan önce uzman görüşünü almanız hem ileride karşılaşabileceğiniz potansiyel sorunları erkenden tespit etmede hem de bunun önüne geçmede etkili olacaktır. Bu sebeple Eskişehir ekspertiz hizmeti veren bir firma olarak Eskişehir oto ekspertiz hizmeti denildiğinde garantili bir şekilde müşteri memnuniyetini sağlayarak işlemlerini tamamlayan bir firma olarak geçiyoruz.

Ekspertiz hizmeti kapsamında motor bakımı ile motorun yüzdesi araç sahibine tam olarak verilmektedir. Kaportada meydana gelmiş herhangi bir hasar ya da çürük bir nokta var ise bunlar en ince ayrıntısına kadar uzmanlarımız sayesinde tespit edilip ekspertiz raporuna eklenmektedir. Eskişehir TSE belgeli oto ekspertiz hizmeti sağlayan firmamız elektrik aksam ve parçaları, iç mekân, süspansiyon, soğutma aksam ve parçalarını tek tek incelemekte ve herhangi bir sorunda bunu listeye eklemektedir. Ekibimizin yaptığı incelemeler Eskişehir ekspertiz firmaları arasındaki en teknolojik yöntemlerle yapılmaktadır.

Aracınızın kaportasına üzerine Eskişehir ekspertiz hizmeti veren bir firma olarak son teknolojik cihaz tutularak boya ve kaportanın durumu anında net bir şekilde anlaşılmaktadır. Kaportanın herhangi bir teknik desteğe ihtiyacı varsa bunun bakım ve maliyeti de belirlenmektedir. Ayrıca aracınız lift makinesi ile kaldırıldıktan sonra alt kısımlarda meydana gelmiş herhangi bir çürük anında tespit edilmekte ve uzmanlarca not edilmektedir. Eskişehir oto ekspertiz konusunda bu anlamda firmamız sayesinde donanımlı bir ekibe sahiptir.

Aracın en önemli kısımlarından bir tanesi de frenleridir. Aracınız fren makinesinin üzerine çıkarılmakla beraber fren testine tabi tutulmaktadır. Eskişehir ekspertiz kapsamında oto muayene işlemlerinden önce uzman kadromuz fren testini mutlaka gerçekleştirmektedir. Eskişehir TSE belgeli oto ekspertiz hizmetini kim veriyor diye arıyorsanız garantili muayenesi ile doğru yerdesiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü