Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Fatura Tahsilatı İçin En Doğru Adres
Sosyal Medyada Paylaş
6 Ağustos 2019
Vadi

Fatura Tahsilatı İçin En Doğru Adres

6493 sayılı kanun ile müşterilerine fatura tahsilatında hizmet sunan firma kaliteli müşteri hizmetleri ile 7/24 hizmet sunmaktadır. Fatura tahsilat işlemleriniz uzun kuyruklara girmenize gerek kalmadan kısa sürede gerçekleşmektedir. Online sunulan hizmetler sayesinde evinizden, iş yerinizden veya tatil yerinizden faturalarınızı kısa sürede ve güven içerisinde ödeyebileceksiniz.

Türkiye’nin Fatura Tahsilat Merkezi

Tüm ülkede aktif hizmet anlayışı ile çalışan firmanın 7/24 sağladığı hizmetler sayesinde bayilerde yaşanan problemler anlık olarak giderilmektedir. En üst kurumlar ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde kısa sürede gerçekleştirilen hizmetler müşterilerin zaman ve verim kaybını önlemektedir. Müşteriler için optimum müşteri temsilcisi hizmeti mevcuttur. Fatura tahsilatişlemleri kısa sürede ve güvenle gerçekleşmektedir.

Kontör Bayiliği

Fatura tahsilat işlemlerinizin yanı sıra firma kontör bayiliği hizmeti de sunarak katılımcılarına ek gelir kapısı aralamaktadır. Tüm operatörler için sunulan kontör bayiliği hizmetlerinde yaşanılan her hangi bir problem kısa sürede giderilmekte ve profesyonel hizmet kısa sürede gerçekleşmektedir. Aynı zamanda kredi kartı ile kontör yükleme işlemi ve parça kontör temini de sağlanmaktadır.

Kaynak: https://www.faturatahsilati.com.tr

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

erkekler kulübü