Trabzonspor, forma göğüs sponsorluğu için Vestel ile sözleşme imzaladı

Trabzonspor, forma göğüs sponsorluğu için Vestel ile sözleşme imzaladı

Geçtiğimiz hafta Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) forma göğüs sponsorluğu için Vestel ile görüşmelere başlandığını bildiren Trabzonspor bugün düzenlenen imza töreniyle bu anlaşmayı resmiyete döktü. Yapılan anlaşma sonucunda Vestel firması, 3 yıl boyunca Trabzonspor formasının göğüs sponsorluğunu üstlenecek. 3 yıllık anlaşmada Trabzonspor’un kazancı 9 milyon Euro olacak. Mariobet giriş’e göre detaylar şu şekilde;

Geçtiğimiz hafta Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) forma göğüs sponsorluğu için Vestel ile görüşmelere başlandığını bildiren Trabzonspor bugün düzenlenen imza töreniyle bu anlaşmayı resmiyete döktü. Yapılan anlaşma sonucunda Vestel firması, 3 yıl boyunca Trabzonspor formasının göğüs sponsorluğunu üstlenecek. 3 yıllık anlaşmada Trabzonspor’un kazancı 9 milyon Euro olacak.

Vestelli ilk maç Prag’ta 
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Vestel forma sponsorluğundaki ilk maça Avrupa’daki ilk sınav olan Sparta Prag mücadelesiyle çıkacaklarını belirtirken, Vestel CEO’su Turan Erdoğan da Şenol Güneş Stadı’nda bir Vestel tribünü olacağını açıkladı. 

Anlaşma detaylarıyla ilgili mariobet’e konuşan “anlaşma üç yıllık, 3 yıllık anlaşma göğüs reklamı ve bir çok yan haklarımız var. Mesela bir showroom açıklaması Trabzonspor stadında. Bazı Trabzon markalı ürünlerin çıkarılması gibi. Bizim çok çeşitli ürün gamımız var bu ürünlerimizin teşhirleriyle ilgili bu sponsorluk anlaşması Trabzonspor’a ivme kazandırdıkça sponsorlukların arkası gelecektir. Herkes iyi bir isimle anılmak istiyor. İvmesini arttırarak devam edecek. Nakte ve kazanca çevirmek için her türlü enstrümanı kullanacaktır. ” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü