Pendik Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama

Pendik Halı Yıkama ekibi olarak yılların verdiği deneyim ile profesyonel bir hizmet anlayışı izlemekteyiz. Ekibimize teslim ettiğiniz halıları cinslerine ve özelliklerine göre bakım ve temizlikleri için ayrı ayrı sınıflandırıyor ve öyle işlemlere geçiyoruz.

Pendik Halı Yıkama olarak bize güvenerek teslim ettiğiniz halılara özel temizlik malzemeleri ve yöntemlerini çevreye duyarlı bir biçimde uyguluyoruz. Sizde halınızı bize teslim etmek isterseniz 0(216) 392 00 10 numaralı hattı arayarak bize ulaşabilir ve ön görüşmelerin ardından halınızı sizden aynı iş gününde alabiliriz. Halınızı teslim adlıktan sonra ilk olarak halınızın dibine ve üst kısımlarında bulunan toz birikintilerini temizlemek için toz alma makinalarımız ile gerekli işlemi gerçekleştiriyoruz. Halınızın tozu alındıktan sonra üzerinde yer alan kolay veya zorlu leke fark etmeksizin tüm lekeleri özel deterjanlar yardımı ile temizliyoruz. Toz alma ve leke çıkartma işlemleri de bittikten sonra halınızı özel son teknoloji yıkama makinelerimize yerleştiriyor ve yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Yıkama işleminin ardından halıda fazla su ve şampuan kalmaması için durulama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Pendik Halı Yıkama Firmaları

Halı Yıkama Asipava firmamız, halınızda gerektiğinden fazla su ve şampuan kalması durumunda halınızın kuruma süreci uzayacak bunun yanında da sulu ortamlarda üreyebilen çeşitli mikroorganizmalar halınıza yerleşecek ve hem sizin hem de varsa çocuğunuzun hatta evcil hayvanınızın sağlığını ciddi derecede tehdit edecektir. Durulama işleminden sonra halınızın özel makinalar ve açık alanda bekletilerek kuruması sağlanmaktadır. Kurulama işleminden de sonra kalite kontrolü yani halınızda herhangi bir sorun kaldı mı diye gerekli kontroller yapılacak ve halının bu kontrollerden sorunsuz geçmesi sonrasında paketleme işlemlerine geçiş yapılacaktır. Sorun çıkması halinde işlemler tekrarlanmaktadır. Kalite kontrolü sonrasında halılarınız kendisine özel paketi ile kaplanıp size teslim edilmesi için Pendik Halı Yıkama Firmaları ekibimiz tarafından yola çıkmaktadır.

Pendik Halı Yıkama Fiyatları

Pendik Halı Yıkama ekibi olarak diğer firmaların aksine halınızın cinsine ve büyüklüğüne özel deterjanlar ve makineler kullanarak halınızı ilk aldığınız gündeki gibi temiz olmasını sağlamaktayız. Halınızı kendiniz yıkama gibi bir zahmete girmenin yanında fazla miktarda su kullanımı ve israfı sonucu olarak kabarık su faturası ile karşılaşmamanız için daima hizmetinizde olduğumuzu unutmayın.

Pendik Halı Fiyatları, Asipava Halı Yıkama çatısı altında 2007 yılından bu yana tecrübeli ekibiyle hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarımız, tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile Pendik’te sizleri bekliyor olacağız.

Kaynak : https://www.asipavahaliyikama.com/pendik-hali-yikama/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü