Rus Yolcu Uçakta Olay Çıkardı!

Rus Yolcu Uçakta Olay Çıkardı!

Moskova’dan Antalya’ya turist taşıyan bir uçakta sarhoş olan adam bir anda koltuğu yumruklamaya başladı ve uçaktaki yolculara korku saldı.

Adam Moskova’dan kalkış yapan ve Antalya’ya inecek olan uçağa binmeden evvel çok fazla alkol almıştı. Bu durum bilinç kayıpları yaşamasına, kendisini kaybetmesine neden oldu.

Başlarda seyrinde giden yolculuk sonrasında herkese korku vermeye başladı. Adam koltukta sallanıyor, kaputu yumrukluyor, yerinden kalkmaya çalışıyordu. Hostesler ve sağlık görevlileri ellerinden geleni yapmaya çalışsa da adam bir türlü durdurulamıyordu. Yapı olarak da kuvvetli olan Rus vatandaş yumruklamalara devam edince eli, yüzü, yolları üstü kan içinde kalmaya başladı.

Kanlar Kendi Kanıydı!

İddialara göre kesici yerlere baskı uygulayan, yumruk atan vatandaşın birçok yeri kanamaya başladı, durdurulamadığı için de bu kanlar yalnızca ellerinde değil, tüm vücuduna yayılmaya başladı. Aldığı alkolün etkisiyle can acısını umursamadan yumruk atmaya devam eden adam uçak sağ sağlim Antalya’ya indirilince gözetim altına alındı.

Bu durum hava alanı yetkililerine bildirildi. Adamın neden böyle bir şey yaptığı bilinmiyor ancak özel alkol içerek uçağa binmenin, uçaktaki yolcuları korkutmanın bedelini ödeyecek gibi duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort