ODTÜ’de Kafa Atılan Kişi Milletvekili Oğlu Çıktı

ODTÜ’de Kafa Atılan Kişi Milletvekili Oğlu Çıktı

ODTÜ’de Kafa Atılan Kişi Milletvekili Oğlu Çıktı Deniz Baykal’ın oğluna ODTÜ’de Kafa atıldı. Yaşanan arbede esnasında  Deniz Baykal’ın oğlu olduğu ve güvenlik görevlisinin kafa atması Sosyal medyayı ayağa kaldırdı.  

Deniz Baykal’ın oğlu Profesör Ataç Baykal yapılan bu saldırı kameralar tarafından görüntülendi. ODTÜ’de mezuniyet günü kutlamalarına katılan Profesör Ataç Baykal güvenlik görevlisiyle tartışmaya girmiş ve güvenlik görevlisi kafa atmış. CHP millet vekili Deniz Baykal’ın oğlu olduğu ve olayın ne denli tartışmalı geçtiği videoları sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

2 Temmuz günü yaşanan bu olayın mezuniyet töreni olması toplamda çok fazla öğrencinin bulunması geçiş töreni ve Mustafa Kemal Atatürk şehitleri anma saygı duruşu vede ardından istiklal marşı söylendi  sonra gerçekleşen olayın ayrıntıları çok fazla Profesör Ataç Baykal hiç beklemediği bir anda kafa darbesi yemesi ortamı çok fazla germiş güvenlik görevlisinin bu hareketi Deniz Baykal harekete geçirdi.

ODTÜ’de Kafa Olayını saniye saniye görüntüleyen kişi bilinmese de görüntüler çok net bir şekilde gözleniyor. Profesör Ataç Baykal güvenlik görevlisiyle tartışmasının ardından beklenmedik kafa darbesine maruz kalıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort