Su Yalıtımı İşlemlerinde 20 Yıldır Aynı Adres

Su Yalıtımı İşlemlerinde 20 Yıldır Aynı Adres

Yalıtım işi başlı başına tecrübe gerektiren bir iştir. Bu alanda 20 yıldır hizmet veren bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz.Yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve bizlerden su yalıtımı işlemleri için randevu almaktır.

Su Yalıtım Hizmetlerimiz

Su yalıtımı Ankara ilinde sorun olmaktan çıkıyor. Bizler 1998 yılından bu yana kaplama ve yalıtım işlemleriyle ilgili olarak en güvenilir markalarla çalışmaktayız. Alanında uzman kadromuzla müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Hijyenkonusunaverdiğimiz hassasiyetle kullandığımız tümürünlere dikkat etmekteyiz.

Yalıtımişlemlerinde farklı başlıklarımız bulunuyor. Bunlar kısaca;

  • Temel su yalıtımı,
  • Bodrum su yalıtımı,
  • Çatı su yalıtımı ve
  • Kanalet ve gölet su yalıtımı hizmetleridir.

Tüm yalıtım işlemleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Kullandığımız malzemeler yapılacak bölgeye göre değişkenlik gösterir. Suyla teması mevcut olan alanlar için özel malzeme kullanmaktayız.

Özelliklemüşterilerimiz için sıklıkla sorun yaratan yerler teraslar olmaktadır. Kullanılan ya da kullanılmayan tüm teraslar için membran uygulamamız bulunmaktadır.

Epoksi teras su yalıtımı işlemi de firmamızca yapılmaktadır. Epoksi son dönemlerde en fazla konuşulan malzemedenbiridir. Dayanıklılığının yanı sıra hijyenin bir ürün olmasıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Ürünkullanımında dikkat edilmesi gereken belli başlı hususlar bulunur. Bu alanda da ürünü iyi tanıyan ve nasıl uygulanması gerektiğini bilen ustalarla yalıtım hizmetlerimizi vermekteyiz.

Epoksi nedir? Epoksi bir reçinedir. Kimyasal alanda kullanılan yapışkanlık özelliği epey kuvvetli olan bir üründür. Dayanıklı bir ürün olası ile tercihedilmektedir. Özellikle suya ve kimyasallara karşı dirençlibir malzemedir. Buözelliklerinden dolayı da firma olarak bu ürünle çalışmayı tercih ediyoruz.

Su YalıtımNeden Önemli?

Su izolasyonu binaların can damarıdır. Su ve yağmurdan binaların iç ve dış yüzeylerinin zarar görmemesi adına yapılması gerekir. Dışmekânların yanı sıra özellikle evlerde de tuvalet, banyo, lavabo gibi alanlardan su yalıtım işlemleri yapılmaktadır.

Yapılacak alana ve su ile temas miktarına göre işlemler değişmektedir. Firma olarak özellikledayanıklılığından dolayı Epoksi su yalıtımı işlemleri yapıyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri ve son olarak cila ürünleriyle yapılan hizmet en az 30 yıl kullanılabilirşekilde sizlere sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü