Taksitle Ev Alma Hayali Katılımevim İle Gerçeğe Dönüşüyor

Taksitle Ev Alma Hayali Katılımevim İle Gerçeğe Dönüşüyor

Ekonomik şartlar insanları zorluyor. Kiralar almış başını gidiyor. Kendine ait olmadığını bile bile evlerde kalınıyor. Evden çıkarılma stresi yaşanıyor. İçinde yaşanılan evde hiçbir değişiklik yapamama huzursuzluğu dururken, taksitle ev alma seçeneği üstüne yoğun bir ilgi oluşuyor. İnsanların içlerinde oluşan ev sahibi olmak duygusu gerçek olması için bir seçenek aranıyor. Katılımevim ile sahip olunan sistem içeriğinde, hem ev kampanyaları hem de konut kampanyaları bulunuyor.

Taksitle Ev Alım Sistemi

Bankaya ihtiyacı olunmaksızın ev nasıl al? Sorusunun yanıtı sistemde gizlidir. Sistemden, istenilen taksit miktarı ile taksitle ev sahibi olunuyor. Ev sahibi olmak için sistemin bazı avantajları vardır. Hayatın zorlu şartlarında, birikim yapmakta zorlanan insanlar için bir fırsattır. Katılımevim sistemi ile ev almak, istenilen kişi sayısından oluşan, istenilen taksit miktarı ile bankaya bulaşmadan ev sahibi olmanın sistemleşmiş halidir.

Sistemin İşlerliğini Sağlayan Önemli Birkaç Kural

  1. Yeni ya da ikinci el bir ev tercih edilebiliyor.
  2. Erken teslim seçeneği de devreye alına biliyor.
  3. Fiyatı tamamen siz belirliyorsunuz.
  4. Noter huzurunda belirlenen kura ile ilk ay dahi eviniz olma olasılığı var.
  5. Peşinat zorunluluğu kesinlikle bulunmamaktadır.
  6. Tapu tamamen sizin üstünüze yapılmaktadır.

Bankaya Bulaşma Taksitle Eve Ulaş

Banka ve kredi olmaksızın ev sahibi olabilmenin şansı ayağınıza kadar gelmiş bulunuyor. Sistem içerisine girmenin yolu; taksitli ev alma kararının verilmiş olmasıdır. Kara sonrası yapılacak en önemli şey, Katılımevim ile irtibata geçmektir. Bankanın öne sürdüğü bir sürü işlem olmaksızın ev sahibi olmak için başvurulacak adresin adı; Katılımevim’dir. Sistemin daha iyi anlaşılması için bizim misafirimiz olarak büromuza gelip, tüm detayları bizden dinlemeniz olacaktır.

Sistemin İşleyişinin Kısa Özeti

Sisteme dahil olma kararı akabinde, alınacak evin fiyatını belirlemeniz gerekiyor. Bu konuda limit yok. Fiyatın tespitinden sonra şayet elinizde bir birikim varsa, peşinat olarak veriyorsunuz. Yoksa bu şart değildir. Zira peşinatsız ev alma seçeneği bulunuyor. Peşinat verilirse, toplam miktardan düşülür.

Aylık ödeme gücü nispetinde taksit belirlenir. Akabinde taksit miktarı ile guruplar oluşturulur. Gurup, kendi aralarında ve noter huzurunda sıralamayı belirlerler. Sıralamaya göre herkes ne zaman ev sahibi olacağını öğrenir. Taksitle ev almak için detaylı bilgilere katilimevim.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

https://www.katilimevim.com.tr/senetle-ev-almak-istiyorum-ne-yapmam-gerekiyor/

https://www.katilimevim.com.tr/2019da-ev-sahibi-olmak-isteyenlere-kredisiz-ev-alma-yontemleri/

https://www.katilimevim.com.tr/faizsiz-ev-kredisi-2019-orani-faizsiz-ev-sahibi-olma-yontemi/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü