Tecavüzcü Coşkun Ameliyat Oldu

Tecavüzcü Coşkun Ameliyat Oldu

Yeşilçam’ın unutulmaz karakterlerinden biri olan ve tecavüzcü coşkun lakabı ile tanınan oyuncu Coşkun Göğen ameliyat oldu. 72 yaşında olan oyuncu aort anevrizması nedeniyle hastaneye yatıp 6 saat süren bir ameliyat geçirdi. Uzun ameliyat süresinden sonra yoğun bakıma alınan oyuncunun sağlık durumu iyiye gidiyor. Yaşı itibariyle çok daha kötü bir sonuca ulaşması engellenen bu durumun oyuncu Coşkun Göğen’in hayatında büyük bir değişiklik yapması gerektiğini hatırlatmış olduğunu da eklememiz gerekir.

Özel bir hastanenin tanıtımını yapmak için Antalya’ya giden oyuncu yaptırmış olduğu check up sonucunda kalp damarlarının tıkalı olduğunu öğrenen Coşkun Göğen doktorların aort anevrizması teşhisi ile acil ameliyata alındı. Şans eseri bu hastalığını öğrenmiş olan Coşkun Göğen daha kötü bir şekilde karşılaşabileceği hastalığını bu şekilde öğrenmiş olması oyuncu tarafından sevindirici bir durum oldu. Çok ciddi bir hastalık olan aort anevrizması fark edilmemesi durumda çok daha kötü sonuçla yani ölümle sonuçlanması kaçınılmaz bir durum oluşturabiliyor. Saat 08:00 da ameliyata alınan oyuncu 14:00 da ameliyattan çıkarak yoğun bakım ünitesine alındı. Birçok oyuncu arkadaşı ve seveni tüm süreç boyunca hastaneden ayrılmadılar. 2 gün daha hastanede kalması planlanan oyuncunun sağlık durumu daha iyiye gidiyor.

Ünlü pop sanatçısı ve Coşkun Göğen’in yakın dostlarından biri olan Engin Evin’in yapmış olduğu açıklamaya göre Coşkun Göğen’in 6 saat sonunda çok başarılı bir ameliyat geçirdiğini, tahminen 1 yada iki gün yoğun bakımda kaldıktan sonra taburcu olacağını ve ziyaretçi yasağından dolayı şuan için oyuncuyu göremediklerini ama doktorlardan almış oldukları bilgilerin çok sevindirici olduğunu ifade etti. Bu konuda herkesin bilinçli davranması ve düzenli check up yaptırılmasının önemini yaşanmış olan bu olay sayesinde herkese bir kez hatırlatılmış oldu. Bu gibi değerli oyuncular ve tarihe adını yazdırmış kişiler başta olmak üzere herkesin kontrollerini düzenli olarak yaptırması gerekiyor. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü