Voleybolun Türkiye’deki yükselişi

Voleybolun Türkiye’deki yükselişi

Voleybolun Türkiye’deki yükselişi

Türk Hava Yolları’nın Misli.com Sultan Ligi takımının spikeri Ada Germen, yeni sezon öncesi bir açıklama yaptı. Avrupa’da ve ligde yeni sezon için hedeflerinin yüksek olduğunu söyleyen Spiker, “Yoğun ve  antrenmanlı bir süreç. Bazı arkadaşlarımız milli takımdan dolayı aramıza geç katıldı. Tam kadro ile antrenmanlara başladığımızda ben çalıştım. Sahada uyum için, herkesin keyif aldığı verimli bir süreç olduğunu düşünüyorum. Kupadan yenilgisiz ayrılmanın  lig öncesi bizim için iyi bir motivasyon olduğunu söyleyebilirim. Bu yıl hedef her yıl olduğu gibi  yüksek! Hedefimiz Avrupa Kupası ve ligde ilk üç” dedi. sanalpark.org

 “Türkiye’de voleybolun yükselişi inanılmaz”

 Germen, Türkiye’nin özellikle Ankara’nın özel bir voleybol seyircisi olduğunu belirterek, “Ankara seyircisi her zaman çok özeldi. Daha gençken bile, Kaç Yıl Önce Düşün’de zar zor yer bulabildim. Taraf tutmak yerine her iki rakipten de  voleyboldan, iyi hamlelerden ve rallilerden keyif almayı çok iyi bildiklerini düşünüyorum. Onları farklı kılan da budur. Türkiye’de voleybolun yükselişi inanılmaz. Eskiden voleybolcu olduğumuzu söylediğimizde kendimizi kuralların ne olduğu sorularını cevaplarken buluyorduk. Şimdi bizi yolda görenler bize koşuyor ya da biz voleybolcuyuz dediğimizde gözleri parlıyor. Özellikle küçük kardeşlerimizden ve ailelerinin liderliğinden gelen bu sevgi ve ilgi voleybolu  çok daha ileriye taşıyacaktır. Bundan dolayı çok mutluyuz” dedi.

 “Hedefim her zaman takımıma katkı sağlamak” diyen Germen, en büyük hedefinin

 Takımına katkı sağlamak olduğunu söyledi. Milli takım herkesin hayalidir ve böyle bir görev alırsam gurur duyarım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü