Yeni Ehliyet Sınıfları Hakkında Detaylı Bilgiler Denizli Güven Sürücü Kursu’ndan

Yeni Ehliyet Sınıfları Hakkında Detaylı Bilgiler Denizli Güven Sürücü Kursu’ndan

Ehliyet almakta geç kalmak istemiyorsanız Güven Sürücü Kursu’na güvenin. Denizli Sürücü Kursu sektörün tüm yeniliklerini ayağınıza getiriyor. Sınavı nasıl geçerim diye kara kara düşünmekten sıkıldıysanız hemen Güven Sürücü Kursu’na gelin. Denizli direksiyon dersi konusunda uzman eğiticiler ile ehliyet sahibi olun.

Uzman Eğitmenler Eşliğinde

Trafiğe ilk çıkışınızda yaşayacağınız heyecanı yenmenizi sağlıyorlar. Trafik kurallarını ihlal etmeden, trafik cezası almadan ve kaza geçirmeden iyi bir sürücü olmanız için her türlü desteği sağlıyorlar. En kaliteli sınıflarda klimalı ortam ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim alıyorsunuz.

Sektörde bulunan diğer sürücü kurslarından en büyük farkları en yeni araçları kullanmalarıdır. Var olan ehliyetinizi kullanmakta zorluk çekiyorsanız sizi özel eğitim parkurlarında yetiştiriyorlar.

www.guvensurucukursu.com.tr adresinden firmanın verdiği eğitimleri 3D ortamda izleyebilir sizde bu kursun yetiştirdiği tecrübeli sürücülerden biri olabilirsiniz.

Güven sürücü kursunun verdiği eğitimleri tamamlayarak sınava girin ve ehliyet sınavı sonuç bilgilerini web sitesinden anında öğrenin.

Ehliyet Harçları Fiyatları Ne Düzeyde ?

Güven Sürücü Kursu’nun verdiği eğitimler sonucu Milli Eğitim Bakanlığı’nın yaptığı ehliyet sınavını geçememeniz söz konusu değildir. Sınavdan başarılı olduğunuzda ehliyeti almaya hak kazanıyorsunuz.

Tüm A Sınıfları (A, A1 ve A2) için 203 Türk Lirası,
B sınıfı için 613 Türk Lirası,
C ile D sınıfı için 1024 Türk Lirası harç ücreti alınıyor.
Ayrıca ehliyet alabilmeniz için 166 Türk Lirası kart ücreti ve 31 Türk Lirası Vakıf hizmet bedeli ödeniyor.

Ehliyet Değişiklikleri Nasıl Yapılıyor ?

Karayolları Trafik Yönetmeliği için değişiklikler 01 Ocak 2016 tarihinden itibaren geçerli oluyor. Yeni düzenlemeler ile büyük sınıf araçları kullananlar her 5 yılda, motosiklet ve otomobil kullananlar ise her 10 yılda bir 15 Türk Lirası karşılığı ehliyetlerini yenileyecekler.

Yeni Ehliyet Sınıfları Hangileri ?

M sınıfı Ehliyet: Motorlu bisikletler (moped) için veriliyor. 2, 3 ya da 4 tekerli olabilir.
A Sınıfı Ehliyet: Bu sınıftaki ehliyetler motosikletler içindir. Motorun gücü, ağırlığı, silindir hacmi ve tekerlek sayısına göre A, A1 ve A2 olarak sınıflanır.
B Sınıfı Ehliyet: Kamyonet ve otomobil için verilir. Bu sınıfı kullanan sürücüler M, B1 ve F ehliyet sınıflarındaki tüm araçları kullanabilir.
B1 Sınıfı Ehliyet: Dört tekerlekli motosikletler için verilir.
B (Engelli) Sınıfı Ehliyet: Engelli olup Kamyonet ve otomobil kullanacaklar için verilir. Araç plakalarında engelli işareti bulunur.
BE Sınıfı Ehliyet: Araç arkalarına takılan ağırlığı 3500 kilogramı geçmeyen yarı römork ve römork içeren birleşik araçlar için verilir.
C (C1, C1E, CE, C)Sınıfı Ehliyet: Bu sınıftaki ehliyetler kamyon kullanıcılarına verilir. Kamyonların azami yüklerine göre sınıf değişir.
D (D1, D1E, D, DE) Sınıfı Ehliyet: Bu sınıftaki ehliyetler minibüs ve otobüs kullanıcılarına verilir. Aracın özelliklerine göre verilen ehliyet sınıfı değişir.
F Sınıfı Ehliyet: bu sınıftaki ehliyet traktör kullanıcılarına verilir. Aracın lastik tekerlekli olması şarttır.
G Sınıfı Ehliyet: İş makinesi kullanıcılarına verilen ehliyet türüdür.
K Sınıfı Ehliyet: Yeni yasaya göre eğitim ve sınavda araç sürmek için sürücü adaylarına verilen ehliyet türüdür.

Kaynak : Guvensurucukursu.com.tr

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü