Destiny 2 Oyun İncelemesi

Destiny 2 Oyun İncelemesi

En çok Beklenen oyunlar arasında olarak gösterilen Destiny 2 inceleme ve puanlaması yapıldı. Destiny 2 sistem gereksinimleri nerler ve daha fazlası İlk çıkış tarihi 2014 yılında yayınlandı ve çok fazla oyuncu kitlesine sahip oldu. Destiny yapımcıları oyunu 10 yıl boyunca devam edeceği sözünü de vermişti.

Destiny 2 2017 inceleme ve puanlaması yapıldı ve oyunun 2 serisi olarak çıkıcak Destiny 2 çok farklı yapılara sahip. Güneş sisteminden tutunda yeni ırk ve yeni gardiyanlar sizleri bekliyor.

Destiny 2 hikaye modu da oldukça başarılı çok fazla eleştiriye tutulan Destiny 2 yeni serisinde 4K’yı da destekliyor. Destiny 2 çıkış tarihi ise 27 Ekimde piyasa sürülecek. Oyuna ait ilk inceleme videosunu shiftdelete ekibi tarafından çekildi. Oldukça rekabet gören videoda oyunun özellikleri anlatılıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Bu oyunun 1. versiyonunu mükemmel bir heyecanla bitiriştim gerçeken çok başarılıydı. İncelemede gördüğüm üzere destiny 2 çok daha kaliteli grafiklere ve senaryoya sahip bulabilirsem en yakın zamanda alım yapacağım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü