CHP’li Hüseyin Yıldız Kalp Krizi Geçirdi!

CHP’li Hüseyin Yıldız Kalp Krizi Geçirdi!

Güvenpark’tan yola çıkan Adalet Yürüyüşü temsilcileri programın 16. gününde tatsız bir olay yaşadı. Şu anda Sakarya’da bulunan grup yürüyüşün 5. gününde Mamak CHP İlçe Örgütü’nden  69 yaşında olan Hasan Tatlı’nın yaşama veda etmesi ile sarsılmıştı.

Yürüyüşün 16. gününde de CHP’ li vekilden kötü bir haber geldi. Sakarya’da devam etmekte olan yürüyüş sırasında CHP Aydın milletvekili Hüseyin Yıldız Ankara’dan İstanbul’a  doğru yola çıkan Adalet Yürüyüşü programı sırasında rahatsızlık geçirdi. Kalp spazmı geçirdiği açıklanan CHP Aydın milletvekili ivedilikle Sakarya Devlet Hastanesine kaldırıldı, müdahalelere başlandı. Sağlık durumunun hassasiyetinden ötürü hemen anjiyo yapılan vekil, kendine gelince Ankara’ya sevk edilecek, tedavisine burada devam edilecek.

Sağlık Durumu İyi

Kalp spazmı geçiren ve anjiyo olan vekilin sağlık durumunun iyi olduğu basın açıklaması sırasında dile getirildi. CHP’ li Tuncay Özkan da Hüseyin Yıldız’ın fotoğrafını Twitter hesabı üzerinden paylaşıp, hastane sevkinin yapıldığı açıklamasını yazdı. Fotoğrafta uyanık olan ve iyi görünen Aydın milletvekilinin tedavisine Ankara’da devam edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü