İşte VAR’sız Oluşacak Süper Lig Puan Durumu

İşte VAR’sız Oluşacak Süper Lig Puan Durumu

Uygulanmaya başlayan VAR ile birlikte hakem kararlarında hatanın en aza indirilmesi hedeflendi. restbet ile en özel fırsatları değerlendirin. Birçok kez eleştiri alsa da kesintisiz biçimde uygulanma deva ediyor. Son olarak ise en çok merak dilenler arasında VAR olmadan oluşacak puan durumu girdi. Deniz Çoban, 19. hafta itibari ile takımların VAR olmasaydı ne kadar puan toplayacaklarını ve bu puanlar ile hangi sırada olacaklarını açıkladı. Lider Sivasspor takımının puanı 4 daha artacak ve liderliğinin yine tek sahibi olacaktır. Onu takip eden Fenerbahçe takımının puanında ise herhangi bir değişiklik meydana gelmedi. Buda ilginç gelişmelerden biri olarak karşımıza çıktı.

En Çok Değişim Sivasspor Takımında Görüldü

VAR olmasaydı en çok değişimlerden biri +4 puanla Sivasspor takımında yaşanacaktır. Betpas hayalleri gerçekleştiriyor. Ligde üçüncü sırada yer alan Başakşehir takımı içinse 2 puanlık bir düşüş gerçekleşecektir. Bu durum karşısında sıralamada da iki sıra aşağı inecekti. Trabzonspor takımı ise 1 puanlı yükselişle beraber bir sıra üste çıkacaktı. Onları takip eden Alanyaspor ve Galatasaray takımlarında ise puan anlamında herhangi bir değişiklik gözlemlenmedi. Galatasaray sıralamada yine aynı yerin korudu. Ligin en altında ise son sıradaki Kayserispor 4 puan daha fazla alıp, sıralamasını yükseltecekti. Ankaragücü ise 4 puanlık bir düşüşle VAR’sız puan durumunda en alt sırayı aldı.

Çok Konuşlan Hakem Hatalarının Sonuçları Çıkarıldı

VAR müdahalesi ile değişen kararların ardından son durumun neleri deriştireceği konusunda yapılan çalışma dikkat çekici oldu. Süper Lig’de 19. haftanın tamamlanması ile çıkan bu sonuç, merak uyandırdı. Takımların sıralamadaki yerlerindeki değişim ise dikkatlerden kaçmadı. Kalan süreçte nelerin yaşanacağı ve sezon sonu farkın ne kadar değişeceği yine en çok merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Yaşanan gelişmeleri kesintisiz takip şansı sizi bekliyor. Heyecana ortak olmanın tadını çıkarın. Kalan haftalarda tansiyonu daha yüksek olan maçlar oynanacağını da söyleyebiliriz. Bu anlarda kora kor anlar yaşanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü