Pepe Resmen Beşiktaş’ta!

Pepe Resmen Beşiktaş’ta!

İspanya, Portekiz ve Türk basınında geniş yer tutan Pepe transferi, binlerce kişinin merceğinde incelendi. Birçok spor eleştiri programında olumlu olumsuz eleştiri yapılan Pepe hakkında köşe yazıları da yazıldı.

Pepe Beşiktaş ile yaptığı bu transferden çok memnun olduğunu, Beşiktaş’ın başarılarının fark edildiğini ve sıkı takipçisi olduğunu söyleyen 34 yaşındaki futbolcu bu sabah itibariyle Türkiye’ye geldi, sağlık kontrollerinden geçti.

Transferinin her aşaması detaylı bir şekilde Beşiktaş takımının resmi Twitter hesabı üzerinden verilen Pepe her sezon için siyah beyazlı takımdan tam 4.5 milyon avro alacak. Ayrıca takımın hedefledikleri puanı aldıkları takdirde her oyuncuya primler de verilecek.

Aslında Real Madrid’i İstiyordu!

Pepe’nin aklında aslında Real Madrid vardı ancak Real Madrid Pepe için istenilen fiyatta bir teklif yapmayınca Beşiktaş bu fırsatı değerlendirdi, Pepe ile hemen görüşmelere başladı. Portekiz basınında yer alan habere göre Pepe’nin aklı hala dünya devi Real Madrid de ancak Beşiktaş konusunda herhangi bir endişesi yok. Fotoğraflara bakılacak olursa yeni transfer halinden gayet memnun ve son 2 senenin şampiyonu olan Beşiktaş da yer aldığı için hevesli duruyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort