Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Programı

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Programı

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. ELEME TURU MÜSABAKALARI
30 Ekim 2018 Salı
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
13:00
SİVAS BELEDİYE SPOR
DENİZLİSPOR
MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP.
13:00
KASTAMONUSPOR 1966
ALTAY
KASTAMONU GAZİ STADI
14.00
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
AFJET AFYONSPOR
ATATÜRK OLİMPİYAT
15:00
BÜYÜKŞEHİR BLD. ERZURUMSPOR
KEÇİÖRENGÜCÜ
ERZURUM KAZIM KARABEKİR
17:00
ANTALYASPOR A.Ş.
YOMRASPOR
ANTALYA STADYUMU
19:00
BURSASPOR
1461 TRABZON
BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE
20.30
31 Ekim 2018 Çarşamba
BUGSAŞ SPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
OSTİM STADI
13:00
ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
AKTEPE STADI
13.30
HATAYSPOR
FETHİYESPOR
ANTAKYA ATATÜRK STADI
13:30
BANDIRMASPOR BALTOK
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
BANDIRMA 17 EYLÜL STADI
14:00
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
DARICA İLÇE STADI
14:00
NAZİLLİ BELEDİYESPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
NAZİLLİ İLÇE STADI
14:00
BODRUM BLD. BODRUMSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BODRUM İLÇE STADI
14:00
ŞİLE YILDIZSPOR
BOLUSPOR
14:00
ÜMRANİYESPOR
ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR
ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
14:00
MKE ANKARAGÜCÜ
ERBAASPOR
OSMANLI STADI
15:00
KAYSERİSPOR
PAZARSPOR
KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI
17:00
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KIRKLARELİSPOR
MALATYA YENİ STADYUM
19:00
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
12 ŞUBAT STADI
20.30
1 Kasım 2018 Perşembe
SARIYER
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
SARIYER YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI
13:00
GÜMÜŞHANESPOR
GİRESUNSPOR
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI
13:00
ETİMESGUT BELEDİYESPOR
İSTANBULSPOR A.Ş.
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK
13.30
ADANA DEMİRSPOR
DERSİM 62 SPOR
ADANA 5 OCAK FATİH TERİM
15:00
MENEMEN BELEDİYE SPOR
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
MENEMEN İLÇE STADI
17:00
GÖZTEPE A.Ş.
ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
BORNOVA STADI
19:00
BALIKESİRSPOR BALTOK
PENDİKSPOR
BALIKESİR ATATÜRK STADI
19:00
GENÇLERBİRLİĞİ
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
OSMANLI STADI
20.30

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort