Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Faizsiz Araba Nasıl Alınır?

Araba sahibi olmak günümüzde eski yıllara bakılarak çok da zor değildir. Çok sayıda farklı modele sahip olan arabalardan herhangi birini ekonomik durumuna göre bir tercih yaparak satın alabilme şansına sahipsiniz. Bunlardan birisi de hiçbir faiz ödemeden araba sayın alabilme şansıdır. Faizsiz araba alma fikri günümüzde birçok insanın aklına gelen bir seçenek değildir. Çünkü genelde insanlar bu türden bir durumu öncelikle karşılama şansı olacaklarını bilmiyorlar. Bu tür bir durumdan yararlanmak için araç firmasının mutlaka bir kampanya yapması gerekmektedir. Hatta bu kampanyanın devlet tarafından da desteklenmesi gerekiyor. Ancak bu durumda istenilen sağlanabilecektir.

Sadece otomobil firmalarının kampanya yapmasına gerek yok devlet tarafından da bazen araba satışlarının artışının sağlanması için farklı kampanyalar yapılabiliyor. Faizsiz araba almak için öncelikle unutmamanız gereken firmaların sizden istediği şartları sağlamanız ve bu tür bir kampanyaya dahil olmanız gerekiyor. Yıl boyunca neredeyse tüm araba firmaları farklı kampanyalar ile stoklarını daha hızlı bir şekilde eritmeyi amaçlamaktadır. Bu kampanyalarda dikkat çeken çok sayıda farklı detay vardır. Bu detayların en önemlisi mutlaka bir peşinatın ödenmesidir. Gerekli peşinatı ödeyecek güce sahipsizin geri kalan borcunuz için firma sizin adınıza kredi başvurusuna bulunacak ve aracınızın borcunu belirli bir sürede ödemenizi sağlayacak faizsiz kredinin sahibi olmanıza imkan tanıyacaktır.

Faizsiz araba almak isteyenlerin bunun nasıl olduğunu anlatmak için 2018 yılında yapılan bir kampanya ile örnek verelim. Fiat bu konuda LİNEA modeli için bir kampanya ile yardımcı oluyor. Bu kampanyanın en dikkat çeken noktası 19.500 TL peşinatı ödemenizdir. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra geriye kalan borcunuzu 20 aya sıfır faiz ile ödeyerek herhangi bir faiz ödemeden sıfır araba sahibi olabilirsiniz. Bu tür kampanyalarda peşinatın ardından kalan borcun ödeme süresi kampanya yapan firma tarafından belirlenmektedir ve genellikle 20 ay olarak belirlenmektedir. Tabi bu şekilde alınan arabaların firmanın donanım olarak içeriği en boş olan modeli olacağını da özellikle belirtmemiz de fayda var. Diğer firmaları da araştırdığınızda bu durum karşınıza çıkacaktır.

Fiat, BMW, Opel, Peugeot, Renault, Ford gibi firmalar her yıl düzenli olarak sıfır faiz araba almak isteyenler için çok sayıda kampanya sunmaktadır. Bu sayede parası o araba için yeterli olmayanlara araba sahibi olma fırsatı sağlanmaktadır. Özellikle yıl sonuna doğru bu türden kampanyaların sayısı giderek artmaktadır. Çünkü o yılda üretilen araçların yıl tamamlanmadan stoklardan eritilmesi firmaların öncelikleri arasına girmektedir. Bu dönem genellikle yılın son 6 aylık kısmında daha çok olmaktadır. Faizsiz araba nasıl alınır sorusunun cevabını bulacağınız https://www.arabasenetle.com/faizsiz-araba-nasil-alinir makaleyi incelemenizi şiddetle öneriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü