Apple IKEA ile anlaştığını resmen Açıkladı

Apple IKEA ile anlaştığını resmen Açıkladı

Bir Dünya devi ile diğer dünya devi anlaşma sağadı. Apple IKEA ile anlaştığını resmen Açıkladı eşya devi olarak bilinen IKEA da eşyalarınızı evinize nasıl duracağı konusunda artık sizle Apple aracılığı ile sunum yapacaklarını resmen kamu oyuna paylaştılar.

Ev hanımlarının yüzünü güldüren bu anlaşmaya en çok da aile fertleri sevindiği gözleniyor. Sosyal medyada çok güzel görüntülerin paylaşıldığı  IKEA ile Apple anlaşması herkesi mutlu ediyor.  IKEA uygulaması ile Apple telefonunuza yüklediğiniz uygulamalardan her anı izleyebileceksiniz.

Gösterimin tamamen gerçek olduğu sunumda Kamerayla gösterimi yapılacağı ve nasıl durduğunu evinize götürmeden öğrenmiş olacaksınız.

Sanal Gerçeklik teknolojisininde kullanılacağı bu güzel mobilya işinde gözlerinizle evin her bir yerinde gezip eşyaların evinizde nasıl durduğunu görüntüleye bileceksiniz. Özellikle çok büyük ve ağır eşyalardan bu şekilde taşınma yapılmadan çok basit olarak 3 boyutlu olarak görüntülenecek.

Her müşteri için uygulanması planlanan proje başladığı ve ilk olarak İOS 11 işletim sistemleri ile birlikde sunulacağını belirtiyor firma. 500 adet eşyanın uygulamaya dahil edileceğinin altını cizen Apple firması istek üzerine sayının artacağını da söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü