Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Buluşma Garantili İlk Randevu Sistemi
Sosyal Medyada Paylaş
3 Mayıs 2019
Admin

Buluşma Garantili İlk Randevu Sistemi

ilkrandevu.com Nasıl Çalışır? Buluşma Garantili Sistem Nedir?
Muhteşem bir aşk, dijital sistemden başlar. Yeni nesil teknolojilerle, ilişkilerin en güzelini dizayn eden ilkrandevu.com, en ideal kombinasyonu size özel sunar. Türkiye’nin en ideal sevgili bulma platformu olarak platform sunan sistem, uzman psikologlar ve yaşam koçları tarafından profesyonel bir kadro ile oluşturulmuştur.

Güvenilir, kaliteli ve seçkin bir platformda aradığı aşkı bulmak isteyenler için buluşma garantili sistem sunuluyor.

İlkrandevu.com Online Üyelik
İlk Randevu sistemi, üyelik kaydı oluşturularak kullanılıyor. Üyelik başvuru formu doldurularak, başvuru yapan kişinin karakter analizi yapılır. En ideal ilişkinin dizayn edilmesi için karakter analizi formuyla yapılan değerlendirmelerin yanı sıra görsellere göre profil tasarım edilir. Üyelikler ve üyelik ücretleri, her üyenin profiline göre belirlenir.
Partner, sevgili, erkek arkadaşı arayanlar için ilgi alanları, özellikleri, yaş ve cinsiyeti, ilişkide aradığı temel özellikleri ve kriterlerine göre profesyonel analiz yapılıyor. Sonrasında profile göre eşleştirme yapılarak, sistemde kayıtlı olan diğer üyeler arasından en ideali sunuluyor. Eşleştirmeyi onaylayan üyelere özel buluşma organize ediliyor. Böylelikle en şahane aşkın ilk temelleri, dijital ağ üzerinden atılıyor.

Buluşma Garantili İlk Randevu Sistemi
Garantili buluşma sistemi ilkrandevu.com, ideal eşleştirmeyi yaptığında şayet iki tarafta birbirini beğenmiş ise buluşma planlanır. Sisteme üye olan kişilerin niteliklerine göre üyelik ücreti olmadan da kayıt sağlanabiliyor. Popülaritesi yüksek olabilecek adaylar yani genç, eğitimli ve hayranlık uyandırıcı görsel sunan kişilere, ücretsiz üyelik fırsatı sunuluyor.
Kişilerin partner bulma veya en ideal eşleştirme yapılabilme olasılığına göre üyelik ücretleri belirleniyor. İlk ay herhangi bir eşleştirme yapılmamışsa ikinci ay, ücretsiz üyelik fırsatı sunuluyor. İlk Randevu sisteminde ilk üç ay herhangi bir eşleştirme kombinasyonu yapılmamış ise, üyelik ücreti kişiye iade edilmektedir.

Profesyonel alt yapı ile dizayn edilen buluşma garantili sistem, karakter analizi ve yaşam koçluğu danışmanlık servisleriyle profesyonel hizmet seçkileri sunuyor. Günün her anı sisteme üye girişi yapabilir, en ideal önerileri değerlendirerek hayatınızın en muhteşem aşkına, ilişkisine hemen başlayabilirsiniz. Etkinlik planlama servisleriyle şık ve çok keyifli programlara hemen katılabilirsiniz. 
Sizde sisteme hemen üye olmak ve kayıt olmak istiyorsanız ; https://ilkrandevu.com/kaydol

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

erkekler kulübü