Galaxy J7 Küçük Çocuğun Elinde Patladı!

Galaxy J7 Küçük Çocuğun Elinde Patladı!

Samsung, LG gibi çıkarılabilir bataryası bulunan telefonlarda patlama haberleri sık sık geliyor, bu haberler karşısında ilgili firmalar bir üst modelinde patlamayacağına dair kesin garanti veriyor.

Samsung da sık sık batarya patlamasının yaşandığı cihazlardan bir tanesi. Kolay ısıma yapan, batarya ömrü birçok cihaza göre daha az olan Samsung tasarım, dokunmatik gibi diğer noktalardan hatalarını telafi etmeye çalışsa bile açık vermekten geri durmuyor.

Olay Pakistan’da Yaşandı

Geçtiğimiz gün 4 yaşındaki bir çocuk Samsung J7 ile oynarken bir anda telefon elinde patladı, çocuk da ailesi de korku dolu anlar yaşadı. Patlama sırasında ışımalar yapan cihaz 2016 çıkışlı, Pakistan da satışa sunulmuş bir cihaz. Maddi durumu ortalama olan kişiler için piyasaya çıkarılmış J7, Pakistan’da Naureen Ahsan tarafından satın alınmıştı.

Kişi telefonu yeğenine vermişti, yeğeni telefon ile oyun oynarken birden telefon patladı. Hem Naureen hem de çocuk ve ailesi oldukça korkutucu saniyeler yaşadı.

Oyun sırasında fazla ısınmadan dolayı patladığını Facebook hesabından paylaşan Pakistan’lı kadın, firmaya bu durumu iletti. Samsung ise buna benzer patlamaların engellenmesi adına özel bir batarya geliştirdiği açıklamasını yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü