Kammana.com ‘ da kolayca tişört tasarla;

Kammana.com ‘ da kolayca tişört tasarla;

Bu sene normal kesim erkek ve kadın tişört modellerinde en çok siyah renklerimiz tercih edildi. Bu tişörtlerin size ulaşmadan önce nasıl bir yolculuktan geçtiğini öğrenmek ister misiniz? Tişörtlerin kesimi ve imalatı Kammana modellerinin ruhuna uygun şekilde planlandı. Son yıllarda meydana gelen değişikliklerle yuvarlak örme kumaşlar hem moda unsuru olarak hem de performansları arttırmak için pamuk ipliği ile polyester, vizkon, elastik lifler çeşitli oranlarda karıştırılarak kullanılmıştır. Kumaşlarımız %100 pamuktan yapılmaktadır. Kumaşın elde edildiği pamuk ipliklerinin boyu (20/1) ne, (30/1) ne, olabilmektedir. (30/1) ne ring ipliğinden yapılan kumaş daha kalitelidir ve biz 30/1 bir kumaşı tercih ettik. 

Terletmeyen 1. sınıf penye kumaşlar kullanılarak kalıpları kesilerek yolculuklarına başladılar. Sonrasında dikim atölyesine geçip özenli bir dikiş sonrası atölyemize ulaştılar. 

Erkek tişört kesimlerimiz karşılaşacağınız en yaygın boyun kesimine sahiptir. Boyuna rahatça oturan ve iyi, yuvarlak bir siluet oluşturmak için uzun, dar yüzleri ve eğimli omuzları olan erkeklerde en iyi şekilde çalışan yuvarlak, yuvarlak bir boyun çizgisi ile karakterizedir. Her zaman kullanabileceğiniz kombinleyebileceğiniz kesimlerdir. Basic tişörtler bir erkek gardırobunun temelidir. Sonuçta onlar birer klasiktir. 

T-shirtler gündelik yaşamda rahat ve sportif görünmek için uzun zamandır tercih edilmektedir. Tişörtlerin en güzel yanı, stil oluşturmak için milyonlarca şekilde değiştirilebilmesidir. Günümüzde popülerliğini yitirmeden kadın ve erkekler tarafından farklı stillerde her zaman tercih edilmiş ve edilecektir. Tişörtler 1890’ larda   iç çamaşır olarak kullanıldığı bilinmektedir. Ayrıca Almanlar ve Fransızlar da birinci dünya savaşı esnasında t-shirte benzeyen iç çamaşırlar giymişlerdir. T-shirtün kesin olarak ne zaman dış giyim olduğu hakkında kesin bir bilgi yoktur. Günümüzde baskılı tişörtler kişinin tarzını dışa vurmasına olanak tanımaktadır. 

Tişörtün boyu kalçalarınızdan daha yüksek olmamalı, en azından belinizi örtmeli ve ideal olarak birkaç cm altına uzanmalıdır. Ancak bu tişörtü illaki bu kurala uyarak giymeniz gerektiği anlamına gelmez. Uyum, renk ve stil gibi şeylere dikkat ederek, tişörtünüzü harika hissettiren ve keskin görünen çok yönlü, klasik bir giyim parçasına yükseltebilirsiniz.

Kendi ürettiğiniz özel tişörtünüzü yapmak ister misiniz? Güzel, çünkü hiç bu kadar kolay olmamıştı! Kammana Tişörtleri yumuşak ve rahattır. Kendin Tasarla sayfasıyla kendi deseninizi, metninizi veya yüklediğiniz fotoğrafları ekleyin. Ya da ücretsiz tasarım şablonlarımız sayesinde alternatif olarak bir tasarım seçebilirsiniz! 

Kammana ile tişört tasarlarken ve oluştururken neler yapabileceğiniz konusunda gerçekten bir sınır yoktur. Tek sınır sizin yaratıcılığınızdır. Herkesin giydiği aynı tasarımlardan oluşan , aynı tasarımları içeren düz tişörtleri artık unutun. Bulması zor vintage tişörtün peşinde alışveriş merkezinde yürürken zaman kaybetmeyin ve daha ucuza getirebilmek için saatlerce trafik bekleyerek daha fazla benzin parası ödemeyin.

Tişört Tasarla websitemizi ziyaret ederek kendi tişörtünüzü tasarlayabilirsiniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü