Oyun Dünyası 4K ile Tanışıyor!

Oyun Dünyası 4K ile Tanışıyor!

Gerçek zamanlı oyunlara son zamanlarda piyasada oldukça yoğun bir ilgi var. Bu yoğunluğu avantaja çeviren Starcraft oyunun yapım ekibi, 4K görüntü kalitesi sunan yeni platformuyla Ağustos ayında tüm oyun marketlerde yerini alacak.

İlk oyununu 1998 yılında piyasaya çıkaran, kendine has bir seven kitlesi oluşturmayı başaran yapım şirketi her yeni güncellemede daha fazla kişiye hitap eder hale geldi. Oyun dünyasında bir ilki Ağustos ayında yapacak olan şirket şimdiden oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyen destekçiler ile satışlarında artış kaydetti.

4 K Sesler Ve Efektler Eklendi

İlk defa oyun piyasası 4K’lık bir kaliteyle tanışacak, bilgisayarın işlemcileri bu kaliteye nasıl tepki verecek, en az kaç model üzeri bilgisayarlar bu oyunu çalıştırabilecek merak ediliyor. Bir ilki bilgisayar ekranlarınıza getirecek olan Starcraft ekibi sizden oyun için çok da büyük meblağlar ödemenizi istemiyor.. Yurt dışı para kuruna göre 15 dolara satışa çıkacak olan oyun ülkemizde yaklaşık 50 TL den satışa sunulacak. Fiyat arasındaki uçurum fark ülkelerin para birimlerinden kaynaklanıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

beğeni satın al | istanbul escort