Rockstar Games’den Haber Var!

Rockstar Games’den Haber Var!

Çıkardığı her yeni oyunda seviyeyi bir tık öteye götüren, sevenlerinin talepleri doğrultusunda oyunlarında eklemeler veya çıkarmalar yapan Rockstar Games şirketi artık her oyunun platformlar arasında oynanmasını istiyor.

Gerçeğe en yakın tasarımın yapıldığı GTA 5 gibi bir oyunun yaratıcısı olan Rockstar Games şirketi bir çok oyun üretici firmasına ilham kaynağı olmuştu.

Senelerce bu oyun üzerinde çalışan şirket kusursuz bir oyun üretimini yaptığını oyun piyasaya çıktıktan bir süre sonra yaptığı açıklamada dile getirmişti. Şirket çalışanlarıyla her gün toplantı yaptığını, toplantılarda oyuna başka ne eklenebileceklerini tartıştığını ve bir sabah şirkete gelince artık oyuna ekleyecek bir şey kalmadığını, yayına çıkarmaya hazır olduklarını dile getiren şirket böylece ne kadar titiz bir çalışma yaptığına bizleri inandırdı.

Her Platforma Ayak Uydurun

Hemen her platforma uygun, revize edilebilen oyunlar yapmak isteyen, böylece sevenlerini belli şartlara, kalıplara sığdırmayacak olan şirket bu konuda çalışmalara başladı. Belki günün birinde bu çalışmalarda ileriye gidilecek, sanal gerçeklik gözlüğü ile oynadığımız karakterin yerinde olacağız, araba süreceğiz, görevlerimizi ard arda tamamlayacağız.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü