Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Turknet adil kullanım kotasını AKN kaldırdı! Peki Superonline ve TTNET?
Sosyal Medyada Paylaş
20 Eylül 2017
Admin

Turknet adil kullanım kotasını AKN kaldırdı! Peki Superonline ve TTNET?

Uzun zamandır kalkması beklenen adil kullanım kotasını ilk kaldıran Turknet oldu Türkiye’de bir ilke imza atan Turknet  önemli internet servis sağlayıcılarından biri ve tüm müşterileri için Adil Kullanım Kotasını da kaldırmış oldu. Biliyoruz ki Turknet Önceden tüm kullanıcılar için 150 GB olan AKN artık sınırsız hale de getirmişti ve Türkiye’de AKN’yi ilk kaldıran internet sağlayıcı TurkNet olmuş oldu.

Kotasız internet AKN veda!

TurkNet AKN kaldırılmasında bir öncü oldu Superonline ve TTNET bu konuda ne yapacak bekliyoruz. TurkNet AKN kaldırılması konusunda açıklama yapan TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler canlı yayında da açıklanan haberler halihazırda TurkNet müşterilerini ve müşteri olmak isteyenleri çok fazla etkileyecek.

TurkNet SLOGANI BİR DÖNEMİ KAPATIYORUZ! 

TurkNet internet kullanıcıları oldukça mutlu edecek bir yeniliğe gitmesi kullanıcı sayılarını fazlasıyla artıracak paketlerine oldukça ucuz olması dikkatleri çekiyor.

TurkNet AKN olmayan paketi 100mgb internet + telefon konuşma aylık ücreti ise 59,90 TL Kullanıcıları bekliyor.

 

Peki Superonline ve TTNET ?

Superonline ve TTNET Kullanıcıların merakla beklediği soruların başında AKN ne zaman kaldıracakları? TurkNet’in bu atağına ne şekilde yenilik getirecekler.

Bir adet yorum var.

  1. Türk Telekom, superonline ni bekliyor. Superonline kaldirdiktan sonra o da kaldırır rekabet kuralları gereği superonline dan önce kaldıramaz. Superonline nin da omurgasi çok zayıf. Binalara fiber kablo çekmekle olay bitmiyor. Fiber kablo üzerinden kotalı paket veriyor. 2019 a kadar bekleriz o zaman anca geçerlerse geçerler.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

beğeni satın al | istanbul escort