WhatsApp’la Tüm Dosya Türlerini Görüntülemek Mümkün

WhatsApp’la Tüm Dosya Türlerini Görüntülemek Mümkün

WhatsApp’la Tüm Dosya Türlerini Görüntülemek Mümkün SMS’in yerini fazlasıyla aldığı günümüzde kullanıcı milyonlara ulaşan WhatsApp’dan yeni bir güncelleme ile artık tüm dosya türleri ve dosya formatı hem görüp hemde gönderebileceğini resmen duyurdu.

Sosyal Medyayı sallayan bu özellik WhatsApp’ı daha fazla kullanıcıya ulaşmak için yaptığı söylenmek de. Facebook WhatsApp’ı satın aldık dan sonra bir çok yeniliklerini getirdiğini hepimiz biliyoruz. Gönderme boyutu da oldukça yüksek olacak Android ve İOS kullanıcıları için dosya boyutlarında sınırlama olacağını Android 128 MB, İOS ise 100 MB sınırlanacağını belirtiyorlar. En üst sınır ise 64 MB bu sınırı aşılmayacağını açıkladılar.

 

Test aşamaları devam eden WhatsApp uygulaması bu güzel özelliğini beklediğimizi söylemek istiyoruz. WhatsApp’ı dev yapan özellik güncel internet üzerinden hem sesli hemde görüntülü konuşma özelliği. Çok gelişmiş özelliklere sahip olarak görünen WhatsApp yeni güncellemeleri ile de insanların gözlerini büyülüyor.

WhatsApp’la Tüm Dosya Türlerini ne zaman görüntüleyebileceğiz?

Evet süreç olarak tam bir gün belirtilmese de en yakın zamanda kullanıcılarına sunulacağını biliyoruz. Sitemiz üzerinden güncel olarak takip de kalmanızı tavsiye ediyoruz. Yeni güncellemeleri telefonunuz üzerinden de kontrol edebileceğinizi bilmenizi isteriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü