Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Ses yalıtımında kullanılan birçok çeşit sünger yer almaktadır bunlar arasında sizlere en uygun ürünü tercih etmeniz ile birlikte ürün temin ettiğiniz yerlerin üretirken kullandığı hammaddeler sayesinde ses yalıtımında size etki katacak mı bununla ilgili bilgi almanız gerekmektedir aksi halde kullanacak olduğunuz süngerler sadece duvarlarınızda dekor amaçlı görünüme sahip olursunuz. Ses yalıtımında yankı problemi veya ses kesici olarak ses yalıtım ürünleri iki çeşide ayrılmaktadır Akustik Yumurta Sünger ürünü ses yalıtımında üzerinde bulunan açık hücreleri sayesinde ve yumurta deseni sayesinde sesin yumurta süngere çarptıktan sonra sesin içeride geri dönüşüne engel olmak amaçlı kullanılmaktadır. Bu sayede ses kayıtları yapanlar için veya bulunduğu ortamda müzik dinlediğinizde sesin duvarlara çarpıp gelmesini engel olması sayesinde müzikleri temiz tonlarda dinleyebilmeniz mümkündür.

Akustik Yumurta Sünger genel olarak ekonomi ve yankı problemlerini gidermek adına günümüzde çok fazla katkı sunmaktadır ortama bağlı olarak yumurta süngerlerin kalınlığı ve dns oranında farklı kalınlıklarda ürünler tercih edebilirsiniz. Akustik Yumurta Sünger ses geçişinde size katkı sunmayacağından dolayı yan dairelerden gelen sesleri engellemek istemeniz halinde veya sizin yaptığınız seslerin yan dairelere geçişini engellemek istediğiniz durumlarda yumurta süngerlerle birlikte arka katmanlarında bariyerli bondex sünger kullanmanız halinde sizlere hem yankı probleminde hem ses geçişini engellemekte yardımcı olacaktır. Bu sayede komşularınızın rahatsız edici seslerine de engel olabilirsiniz.

Ses yalıtımı birçok alana uygulanmaktadır teknelerinizde evlerinizde işyerlerinizde fabrikalarınızda ses yalıtımı yapmanız mümkündür. İşyerlerinde ses geçişlerini engellemek adına duvarlarınızda bariyerli bondex sünger kullanarak ses geçişine engel olabilirsiniz veya hem ses geçişini engellemek hem de ses karmaşasını yankı problemlerini engellemek istediğinizde Akustik Yumurta Süngerbariyerle birlikte üretimi sağlanmaktadır toplamda üç katman olan bariyerli yumurta sünger, akustik şilte düz akustik sünger ve yumurta süngerin bireşimi ile oluşturulmaktadır. Fabrikamızda bariyerli akustik yumurta sünger üretimi talebinize istinaden özel olarak üretilebilmektedir seçeceğiniz ürün kalınlıklarına bağlı olarak üretilmektedir siparişinize istinaden sünger yapıştırma işleminde kullanılan mukavemeti yüksek olan akustik sünger yapıştırıcı ile yapıştırılması ile birlikte ürün tek parça haline getirilerek satışı yapılabilmektedir.

Aksutik ses yalıtım türleri arasında yer alan yankı engelleyici malzemelerden biri olan Akustik Yumurta Sünger dekoratif bir görünüme sahip olması ile birlikte açık hücreli bir görünüme sahiptir. Açık hücreli viyol yumurta süngerler farklı renklerde de özel üretimi yapılabilmektedir. Fakat üretim esnasında renklendirme işlemi yanlış bir şekilde yapılması halinde açık hücreli süngerler boyadan doyalı kapalı hücreli bir ürüne dönüşebilir dolayısıyla yankı problemini engellemekte sizlere katkı sunmayabilir. Dolayısıyla ürün tercih ederken renk konusunda fazla takılı kalmaktan ziyade ürünün en doğru hammaddelerle üretilmesine emin olduktan sonra ürünü temin etmenizi öneririz. Yumurta süngerler birlikte birçok ürün ile kullanımı sağlayabilirsiniz. Ofislerinizde çağrı merkezleri gibi alanlarda akustik ses yalıtım paneli, akustik paravan gibi ürünler kullanımını sağlayabilirsiniz. Turkish Acoustic fabrikalarında ürünlerin üretimini sağlarken en doğru malzemelerle üretim işlemin sağlayıp size temin etmeyi ön planda tutmaktadır. Akustik yumurta süngerler hakkında en doğru bilgileri Turkish Acoustic satış ofisinden edinebilirsiniz. Turkish Acoustic web sitesi üzerinden ürünler hakkında kullanılan hammaddeler, yanmazlık değerleri, sertifikalar, kullanım alanları gibi daha birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Gerek yapmış olduğu projelerle, edindiği referanslar sayesinde sizlere en doğru temin etmek adına üretim yapmaktadır. Akustik panel, akustik sünger, akustik ürünler gibi daha birçok ürünü Turkish Acoustic e-ticaret sitemizden veya satış ofisimizden temin edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.akustikmarket.org/akustik-yumurta-sunger.html

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü