Hasta Yatağı Alanında Yenilikçi Hizmetler

Hasta Yatağı Alanında Yenilikçi Hizmetler

Medikal anlamda yapılan yenilikler her zaman eskisinden bir adım daha ileriye gitmektedir. Bu anlamda hem hastalar hem de hasta yakınları gerekli görülen durumda ihtiyaçlarını daha konforlu bir şekilde olan kaliteli bir ürün seçimi yaparak giderebilmektedirler. Son yıllarda hasta için yapılan yenilikler arasında olan hasta yatağı piyasası da giderek daha da gelişme gösteren teknik altyapı sayesinde tüm ihtiyaçları ve sorunları giderici özellikte olmaktadır. Örneğin firmamız havalı yatak üretimini yaparken, hastanın vücut ağırlığını ve yatakta kalış süresini hesaplayarak,  hastanın vücudundaki kan dolaşımını hızlandırması, hastanın terlemesini engellemesi, vücutta oluşabilecek sorunlardan olan bası yaralarını en aza indirmesi için özenli bir çalışma içerisine girmiştir. Bu konuda hem geçici kullanımlar için hem de uzun süreli kullanımlar için yardımcı olan firmamız hastalığın aşamasına göre en uygun yatak modellerimizle yanınızdadır.

Yatağı Kullanacak Hastanın İhtiyaçları Ön Planda

 Hasta yatakları bilindiği gibi zorlu bir süreç yaşayan hastaların ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına göre şekil alarak hazırlanmaktadır. En uzun süreden en kısa süreye kadar yatağı kullanacak kişi firmamız için önemlidir. Bu sebeple geçici kullanımlarda daha sıradan veya standart özelliklere sahip yatak çeşitlerimiz mevcut kullanımlara uygunken, yine de daha kapsamlı bir yatak satın almak isteyen müşterilerimiz için hasta yatağı kiralama hizmetimizde bulunmaktadır. Her konuda bütçenizin zorlanmasını istemeyen firmamız bu yatakları kiralama ya da satın almadan önce uzman bir doktordan bilgi almanızı önermektedir. Yine yatak çeşitlerine göre değişebilen hasta yatağı fiyatları konusunda destek ekibimize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Alırken Önemli Olan Kriterler

Hasta karyolası temin edebileceğiniz firmamız; hastanızın yatakta kalış süresine göre elektrikli ve manuel özelliklere sahip yatak üretiminde sizlere destek olmaktadır. Uzun süre yatacak olan hastalarınız, yaşlılarınız, engellileriniz için elektrikli yatak önerilirken, manuel yatağı kısa süren tedavi sonrası ayağa kalkacak hastaların konforu için önerilmektedir.  Hastanın hastalık seyrine göre değişebilen yatak çeşitlerimizin firma olarak genel hedefi vücutta yatak yarasının oluşmasını engellemektir. Bu amaçla https://www.hastayataklari.co adresimizden tüm yatak çeşitlerimizi görebileceğiniz gibi ihtiyacınızı karşılamaya yetecek en uygun yatak çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü