Sedat Biga ve Mükemmel Eserleri

Sedat Biga ve Mükemmel Eserleri

Zaman geçtikçe hiçbir şey alışılagelmiş gibi kalmıyor. Her şey bir değişim ile yoluna devam ediyor. Bu değişim içerisinde kendisini geliştirmesini bilenler yoluna devam ediyor, bazıları ise pes edip orada kalıyor. Bu tanımlamakta kadın kuaförleri de dahil olmaktadır. Kendini yenileye bilen kuaförler daha çok ilgi çekmeye başlarken bazıları geçmişte kalıyor. Gündemi takip eden, müşterilerinin ne istediğini bilen Sedat Biga bayan kuaförleri arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan yenilikçi bir tasarımcıdır. Kendisi ve yetiştirdikleri personeli ile bu anlamda İstanbul piyasasında hep üst sıralarda yer alıyor.

Kadınlar moda konusunda erkeklerden çok ileri bir noktadadır. Bu anlamda erkek kuaförleri belki kendilerini yenilemeseler bile klasik tarzları ile yola devam ede bilir fakat kadın kuaförleri bu şekilde ayakta kalamazlar. 30 yılı aşkın bir deneyimi ile bu kuaför salonu yeniliğe ve gelişmeye açık olması ve takip etmesi ile piyasada bu kadar uzun süre yerini korumuştur. 30 yıldır İstanbullu bayanların hiç duymadığı, bilmediği nano ring saç kaynağı gibi kavramları bayanlar ile tanıştırmıştır.

Nano reing saç kaynak işi denilince akla ilk gelen kuaför olan Sedat Biga bu ve bunun gibi birçok yeniliği bayanlarımızla tanıştırmıştır.

En İyi Kuaför

Sedat Biga başarısını tüm ülkeye hatta yurt dışında namı yürümüş en iyi saç kaynak yapan kuaför unvanını yıllardır kendisine dost, düşman herkes tarafından kabul edilmiş bir gerçektir. Bu kuaför salonunda çalışmış birçok usta müşterilerine burada çalıştıklarını anlatarak bile kendilerine müşteri çeke bilmekteler.

Ünlülerin Tercihi de Sedat Biga

Televizyonlarda görmeye alışık olduğumuz birçok ünlüde bu kuaför salonunda görülmekte ve bununla gurur duymaktadırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü