Duygu Haberler | Güncel Haberler
Reklamı Geç
Türkiyenin Diş Klinig Rehberi Geliyor.
Sosyal Medyada Paylaş
8 Mayıs 2020
Vadi

Türkiyenin Diş Klinig Rehberi Geliyor.

Her şehirde hizmet vermekte olan onlarca diş kliniği ve dişçiler diş sorunları ile savaşmaya devam ediyor. Sizin için en uygun fiyatı verecek ve en iyi hizmeti sunacak olan diş kliniklerini aramak için zaman kaybetmenize artık gerek yok. Diş Poliklinik, bütün illerde en iyi konum ile sizi zirvede listelemek için geliyor. En küçük nüfusa sahip illerden tutun İstanbul’a kadar bütün illeri listelemeye hazırlanan bu platform doktor arayan hastalar ile klinikleri buluşturan bir bir köprü olacak.

Diş Teli Fiyatı Hesaplama Tabloları

Sadece klinik listelemek ve bu kliniklerin telefon numarasını paylaşmak gibi bir düşüncesi olmayan bu platform aynı zamanda implant ve diş teli fiyatı gibi bir çok kişinin merak ettiği fiyatlarındırmalar hakkındada detaylı bilgiler vermeyi hedefliyor. Alanında bir çok örneği olan bu platform çok daha farklı bir yapıda çalışacağını gösteriyor. Sadece abonelik sistemi ile rehber sistemi olmayı değil kliniklerin o listede yer aldığında tarafınca kazanacakları değerleri önemseyen bir proje olacak. Bunun için tüm illerde hizmet veriyor ve klinikler arasında sadece ziyaretçilerin etkileyeceği dengeler olan bir platform olacak. Diş teli fiyatı, metal ve şeffaf diş teli gibi bir çok farklı modeli bulunan tedavilerde hesaplama tabloları ve liste fiyatları ile sunmaya ve önerilen klinikler oluşturmaya önem veriyor.

Premium Üyeliklerle Müşterilere Erken Erişim İmkanı

Diş tedavilerinde kullanılan yöntemlerin fiyatları büyük ölçüde etkilediğini biliyoruz, aynı şekilde illere görede fiyatlar büyük ölçüde değişmektedir. Bunun için sadece Türkiye geneli klinik fiyatları listelemek ne kadar doğru olabilir? Diş poliklinik bunun için tüm illeri farklı alanlarda ele almıştır ve listelemeye önem vermiştir.

Şehirlere özel Platin Gold ve Silver üyelikler olmasının yanında implant fiyatları gibi alternatif yazılardada içerisinde bulunan farklı reklam alanlarında premium kayıtlar ile klinikleri yayınlamak mümkün. Alternatiflerine göre en büyük farklılığı sadece kısa bir yazı ve telefon numarası ile klinik tanıtımı yapmak yerine detaylı şekilde klinik tanıtımı imkanı sunmasıdır. Aynı zamanda klinikler bu platformdan alacakları linkler ile Google aramalarında daha üst konumlara çıkma imkanı bulacaklardır.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2014-2017 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

erkekler kulübü