Belediye Başkanı Bir Timsahla Evlendi!

Belediye Başkanı Bir Timsahla Evlendi!

Meksika’da bir belediye başkanı yaptığı evlilik ile herkesi şaşkına çevirdi. Daha önce dünyanın birçok yerinde sevdiği evcil hayvanı, pizzası ile evlenen insanları duymuşsunuzdur.

Bu durum bizim ülkemizde oldukça şaşkınlıkla karşılanır, sebebi ise Türkiye‘deki evlilik yasalarının bir erken ve bir kadın ile işleyişe girmesinden kaynaklanır. Hal böyle olunca bize ve kültürümüze oldukça yabancı gelen bu durum yabancı eyaletlerde oldukça sakin karşılanıyor, hemen her gün yeni bir evlilik haberiyle standartlar zorlanıyor. Meksika’nın San Pedro bölgesindeki belediye başkanı olan Victor Aguilar yakın arkadaşlarını, ailesini, halkının bir kesimini davet ettiği görkemli bir düğün töreni düzenledi.

Timsaha Gelinlik Giydirildi!

Düzenlediği törenin evlilik amacı taşımadığını, yalnızca ülkesindeki balıkçılara uğur getirmesi için hazırlandığını belirtti. Peki bir belediye başkanı neden ülkesindeki balıkçıların işleri iyi gitsin diye evlenirdi ki? Belediye başkanı geçtiğimiz gün bir “Timsah” ile evlendi, bu evliliğin sıradan bir evlilik olmadığını, yalnızca uğur getirmesi amacıyla yapıldığını belirtti. Belediye başkanı evlenmek için seçtiği timsahın yavru olmasını istedi, tören sırasında timsaha da bir gelinlik giydirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

erkekler kulübü